Czego się dowiesz

Spis treści:


Z okazji nadchodzącego Polskiego Dnia Hydraulika 2021, wraz ze Stowarzyszeniem ogłaszamy foto-challenge OSFIS!


Jakie są nagrody?

Foto-challenge OSFIS przewiduje dla uczestników bardzo ciekawe i przydatne upominki! Główna nagroda w konkursie, – obcinak do rur miedzianych marki Milwaukee ufundowało stowarzyszenie OSFIS! Dzięki firmom współpracującym z OSFIS, czyli: Galmet, Salus, Schlosser, IBO i Purmo, uczestnicy dostali chociażby radio Makita, pompę obiegową IBO czy grzejnikiem SAN C!

Na czym polega challenge?

Zadanie polega na wysłaniu swojego zdjęcia, nieważne gdzie i co robisz. Może to być ujęcie z pracy, z wycieczki, z domu albo z ogródka. Pod tym względem nie ma żadnych ograniczeń! Wszystkie zdjęcia trafią do wspólnej galerii, a o nagrodach zadecydują fundatorzy nagród – firmy współpracujące z OSFIS. Konkurs jest przeznaczony tylko dla aktywnych zawodowo hydraulików, instalatorów i serwisantów.

W jakich dniach będzie trwać foto-challenge OSFIS?

Konkurs oficjalnie rozpocznie się w czwartek, 11.03, w Polski Dzień Hydraulika, a swoje zgłoszenia będzie można umieszczać do 14.03 (niedziela). Wyniki ogłoszono w trakcie specjalnego nagrania na żywo, które transmitowanego na oficjalnej stronie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Firm Instalacyjnych i Serwisowych na Facebooku! A na live przygotowaliśmy małą niespodziankę 🙂