Czego się dowiesz

Spis treści:


W czwartek 11. marca odbył się Polski Dzień Hydraulika. Zobacz, jak świętowała nasza branża!


Kto i jak zorganizował PDH 2021?

Polski Dzień Hydraulika w tym roku zorganizowało stowarzyszenie OSFIS, we współpracy z PORT PC oraz SPIUG. My także mieliśmy przyjemność dodać swoją cegiełkę – jako zespół Czas Na Hydraulika odpowiadaliśmy za realizację relacji live!

Jaki przebiegał Polski Dzień Hydraulika?

O godz. 9 prezes OSFIS – Paweł Kaczmarek oficjalnie rozpoczął PDH 2021. Następnie odbyła się rozmowa z 5 instalatorami. Każdy z nich różnił się miejscem swojej pracy, modelem firmy, doświadczeniem. Dzięki temu mogliśmy poznać różnice i podobieństwa między instalatorami z różnych regionów Polski.

Następny punkt programu rozpoczął się o godzinie 12:00. Był to zawodowy stream #zawódmożliwości. Paweł Kaczmarek wraz z instalatorami rozmawiali o przyszłości naszej branży, przede wszystkim jak zachęcić młodych ludzi do dołączenia do zawodu. Po zakończeniu rozmowy, zespół OSFIS i CNH zaprezentował w oldschoolowy sposób życzenia jakie spływały do instalatorów z okazji Polskiego Dnia Hydraulika.

Trzecim i ostatnim transmitowanym wydarzeniem był panel dyskusyjny Instalator 2030. W wydarzeniu moderowanym przez Waldemara Jońca (Rynek Instalacyjny) wzięli udział Paweł Lachman (PORT PC), Janusz Starościk (SPIUG) oraz Paweł Kaczmarek (OSFIS). Rozmowa obejmowała wizje gości – jak będzie wyglądać zawód za 10 lat. Temat omówiono kompleksowo – od edukacji młodych, przez transformację energetyczną do przewidywania jak w 2030r. powinny wyglądać np. targi instalatorów.

Po panelu dyskusyjnym zeszliśmy z relacji live i spotkaliśmy się w instalatorskim gronie na domówce. Dzieliliśmy się opowieściami (nie tylko zawodowymi 🙂 ), wymienialiśmy nasze nowe pomysły i spostrzeżenia. Na koniec zagraliśmy w profesjonalne kalambury, a nagrody dla zwycięzców wysyłamy już niedługo!

Foto-challenge OSFIS z okazji Polskiego Dnia Hydraulika

Do niedzieli 13. marca trwa konkurs OSFIS. Zrób sobie zdjęcie niezależnie od tego co robisz i gdzie jesteś. Następnie podziel się nim z OSFIS i zyskaj szanse na atrakcyjne nagrody! Po więcej szczegółów i pełną listę nagród kliknij tutaj!

Gdzie znajdę materiały z PDH 2021?

Rozpoczęcie PDH i rozmowy z instalatorami – kliknij tutaj!
Zawodowy stream #zawódmożliwości – kliknij tutaj!
Panel dyskusyjny Instalator 2030 – kliknij tutaj!