Czego się dowiesz

Spis treści:


HAP Pro to program lojalnościowy firmy HAP Armatura, z którą mamy przyjemność współtworzyć Spółdzielnię dla Instalatorów, dzięki któremu możesz zyskiwać trzykrotnie!


Czym jest HAP Pro?

HAP PRO to program lojalnościowy skierowany do stałych Klientów HAP Armatura, mający na celu nagradzanie punktami za wykonane zakupy, oferując dodatkowe zyski. Punkty można wymieniać na atrakcyjne nagrody, a liczne promocje sprawiają, że wcale nie tak trudno je zebrać. Za każde wydane 100zł netto program nalicza aż 18 pkt.

Jak to działa?

Dokonując zakupów w Oddziałach HAP Armatura i opłacając faktury, program nalicza odpowiednią ilość punktów, którą można wymienić na nagrody. Po zalogowaniu do panelu wystarczy wybrać produkt z katalogu, umieścić go w koszyku i zapłacić zebranymi punktami. Katalog nagród liczy ponad 300 produktów z 9 różnych kategorii.

Spektrum nagród jest bardzo szerokie. Od kurtek i elektronarzędzi, przez agregaty aż do sponsorowanych szkoleń, wycieczek (np. do Tajlandii), czy pojazdów, chociażby Dacia Duster! Każdy instalator znajdzie coś dla siebie – nie tylko do pracy, ale także na zasłużony wypoczynek.

Jakie są korzyści przystąpienia do programu? 

  • Szeroki wybór nagród – ponad 300 produktów z 9 kategorii.
  • Bezpłatna przynależność do Programu. 
  • Dowolność w wyborze nagrody – punkty wymienić można już na samym początku wybierając drobne nagrody lub zbierać na te bardziej wartościowe.
  • Dostęp do bieżących informacji o ciekawych wydarzeniach, promocjach i nowościach. 
  • Cykliczne promocje w których można zbierać dodatkowe punkty i jeszcze szybciej wybierać nagrody. 

Przystępując do programu poprzez skorzystanie z usług Spółdzielni pozwoli Ci zyskiwać trzykrotnie: kontraktujesz produkty w Spółdzielni, otrzymujesz dostęp do promocji i zniżek programu HAP Pro, a za każde zakupy (zarówno w Spółdzielni, jak i w HAP Armatura) otrzymujesz punkty, które możesz zamienić na nagrody.

Jak dołączyć do programu?

Dołączyć do programu można na dwa sposoby. Do programu automatycznie trafia każda osoba, która weźmie udział w zrealizowanym kontrakcie Spółdzielni. Można to zrobić też tradycyjnie: należy zrobić zakupy w wybranym oddziale HAP Armatura. Następnie na stronie programu należy zarejestrować swoją firmę, a po aktywacji konta, za każdą opłaconą fakturę będą naliczały się punkty HAP Pro.