Czego się dowiesz

Spis treści:


Spółdzielnia, którą tworzymy wraz z HAP Armatura, wciąż się rozwija! Poza ciekawymi kontraktami produktowymi, użytkownicy Spółdzielni korzystają z Marketu – produktowego outletu!


Dlaczego powstał Market?

Market to funkcja Spółdzielni, która powstała by umożliwić łatwy, szybki i pewny handel wewnątrz społeczności naszej branży. Czasami zdarza się, że przez przypadek kupiliśmy złe narzędzie, albo za dużo materiału… I co z tym fantem zrobić? Właśnie Market jest miejscem, gdzie możesz pozbyć się zalegających produktów, a także pomagając jednocześnie kolegom po fachu. To sytuacja win-win, w której każdy wygrywa. Z drugiej strony, jeśli potrzebujesz jakiegoś konkretnego produktu lub materiału, możesz stworzyć ogłoszenie, którym dasz znać czego potrzebujesz!

Jak z niego korzystać?

Pierwszym i jedynym warunkiem, jaki trzeba spełnić by korzystać z Marketu jest rejestracja w Spółdzielni. Jest ona bezpłatna, prosta i bardzo istotna! Dzięki niej możemy zweryfikować kto pojawia się na stronie – zyskujemy pewność, że nasza społeczność to sami fachowcy z branży, a także uwiarygodniamy oferty pojawiające się w Markecie. Po zalogowaniu w serwisie, w zakładce Market zobaczysz obecne oferty, a przy pomocy przycisku “Dodaj ogłoszenie” sam dasz znać co masz do sprzedania albo czego potrzebujesz 🙂 Sprawdź jak dokładnie działa Market – zobacz materiał wideo, jaki przygotowaliśmy! 👇

Market – gdzie mogę się zapisać?

Market to funkcja dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych członków Spółdzielni, więc wymagana jest rejestracja w serwisie. Możesz to zrobić korzystając z przycisku poniżej! 🙂 Dzięki temu zyskasz dostęp nie tylko do Marketu, otrzymasz także możliwość dołączenia do pierwszej polskiej Spółdzielni dla instalatorów i skorzystania z atrakcyjnych kontraktów produktowych!