Czego się dowiesz

Spis treści:


Drugi odcinek naszego cyklu Instalator od środka to “Zaprawa poranna”! Zbadamy jak wyglądają poranki u instalatorów – czy dobrze wchodzimy w dzień?


Jak zbadamy jak wygląda “Zaprawa poranna” hydraulików?

“Zaprawa Poranna” to specjalna ankieta, która sprawdzi jak wyglądają poranne rytuały, i nie tylko, wśród naszej społeczności. Spytamy w niej na przykład: o której wstajecie, o której pijecie kawkę albo jak wygląda Wasze śniadanie w pracy 🙂

Cykl “Instalator od środka”

„Instalator od środka” to nowy cykl ciekawych pytań i jeszcze ciekawszych odpowiedzi na wiele życiowych tematów. Każdej środy zadamy pytanie, przez które poznamy instalatorów od środka. O co spytamy? Nawet o najbardziej przyziemne tematy: najlepsze piwo, najpiękniejsze kobiety, ulubione miejsca wakacyjne… Ale w tym tygodniu określimy jak wygląda Zaprawa poranna hydraulików!

Konkurs “Bryka Hydraulika”!

Przypominamy o konkursie “Bryka Hydraulika”! Doszły do nas słuchy, że przez błąd Facebooka nie można było dodawać zdjęć pod postem konkursowym… Dlatego przedłużamy konkurs i zapraszamy Was do wysyłania zdjęć swojej Bryki Hydraulika na nasz Messenger lub na adres mailowy kontakt@czasnahydraulika.pl ! 🙂 Nasza redakcja wybierze jeden samochód, którego właściciela obdarujemy listwą LEDową, dzięki której jego Bryka Hydraulika będzie widoczna już z daleka!

A tak wygląda nagroda konkursowa 🙂