Czego się dowiesz

Spis treści:


Piękne widoki, śnieżne zimy i świetny poziom życia… Szwajcaria to zdecydowanie dobre miejsce dla instalatorów!


CSV Planung

Szwajcaria jest krajem tolerancji, pokoju i wysokiego poczucia społeczeństwa. Współpraca jest bardzo ważnym aspektem życia Szwajcarów, tym bardziej w pracy! Dlatego Firma CSV Planung stawia na integrację swojego międzynarodowego zespołu. Od wspólnych świąt, przez wspólny projekt aż do wspólnej realizacji! Nie bez kozery możemy poznać imię, nazwisko i twarz, a nawet specjalizację każdego członka zespołu. Człowiek jest tutaj zdecydowanie na pierwszym miejscu! Sama firma operuje w okolicach Zurychu, a zajmuje się głównie projektowaniem naprawdę dużych inwestycji. Nie są im straszne ogromne hale, biura a nawet lotniska! 🙂

Caseri – Szwajcaria na przestrzeni lat

Historia firmy Caseri rozpoczyna się w roku 1929! Wtedy to właśnie protoplasta hydraulicznego rodu Caserich założył stowarzyszenie hydraulików, które działa do dziś. W ciągu tej niemal stuletniej historii, przez firmę przewinęły się już pokolenia, a aktualnie pieczę nad nią sprawuje wnuk założyciela. Firma to podręcznikowy przykład sumienności, lojalności i tradycji, ale także duża baza danych z przeszłości. Na przykład jeden z pracowników dołączył do firmy w roku 1956, a jego stawka godzinowa wynosiła wówczas 3(!) franki szwajcarskie. Wykazał się on jednak tak dużym zaufaniem i lojalnością, że jego pozycja (i oczywiście płaca 🙂 ) systematycznie rosła i stał się on najbliższym przyjacielem właściciela firmy aż do końca jego dni w roku 2000.
Obecnie firma zatrudnia 15 pracowników i zajmuje się w głównej mierze instalacjami sanitarnymi.

Zobacz, jak kiedyś wyglądała firma! Już wtedy widzimy usystematyzowane, oklejone i oznakowanie ogórki 🙂

historyczne samochody hydrauliczne

A jak wygląda teraz! 🙂 Miejsce chyba nawet to samo 🙂

zespół hydraulików stojących między ich samochodami

KMW Sanitär GmbH

To przykład firmy, która doskonale odnajduje się we współczesnych realiach. Realiach, które stoją pod znakiem mediów społecznościowych i wiecznego braku czasu 🙂 Dlatego, odpowiadając na te problemy, firma aktywnie działa na swoim Instagramie, Facebooku i Twitterze. Klienci, którzy trafią na interaktywną stronę internetową mogą od razu umówić się albo szybko dzwoniąc, wypełniając prosty formularz, albo przez Whatsappa! Firma ceni sobie także lojalność firmy wobec klienta i klienta wobec firmy. Najważniejszy jest dla nich człowiek i długotrwałe relacje!

Zobacz, jakie piękne widoki można spotkać nawet w pracy… Ale kosztem jakiej zimy! 🙂

A w poprzednim odcinku…