Czego się dowiesz

Spis treści:


Środek tygodnia to Instalator od Środka! Jesteśmy w trakcie Mistrzostw Europy 2020, dlatego to właśnie piłka nożna jest głównym tematem ankiety!


Czas na Boisko!

Czas na Boisko to, szczerze powiedziawszy, najbardziej rozbudowana z ankiet cyklu Instalator od Środka. Spytamy nie tylko o kluby Ekstraklasy, ale także kariery nas samych, ulubione kluby i najlepszych zawodników w historii światowej piłki nożnej! Nie zapomnimy także o naszej ukochanej “7mej Lidze Mistrzów” – lokalnych klubach, które znamy, wspieramy, a może nawet w jakich gramy! Może są wśród nas prawdziwi, profesjonalni piłkarze? Zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety! 🙂

EURO 2020 z Czas Na Hydraulika

Trwające Mistrzostwa Europy przeżywamy wspólnie z całą społecznością Czas Na Hydraulika! Czujesz, że wiesz kto wyróżni się na turnieju? Stwórz swój własny Dream Team w Lidze CNH! A może czujesz się lepiej w typowaniu wyników? Żaden problem, zapraszamy do Ligi Typerów CNH! Wszystkie informacje o tym jak wziąć udział w zabawie, a także zapis z nagrania na żywo, na którym objaśniamy co i jak, znajdziesz w poniższym przycisku. Zapraszamy do zabawy!

Cykl Instalator od Środka

„Instalator od środka” to cykl ciekawych pytań i jeszcze ciekawszych odpowiedzi na wiele życiowych tematów. Każdej środy zadamy pytanie, dzięki którym poznamy instalatorów od środka. O co spytamy? Nawet o najbardziej przyziemne tematy: najlepsze piwo, najpiękniejsze kobiety, ulubione miejsca wakacyjne… W tym tygodniu zadamy nieco więcej pytań o najpopularniejszy sport świata, a więc o piłkę nożną!

Nie tylko Czas na Boisko!