Czego się dowiesz

Spis treści:


Rozpoczyna się sezon wakacyjny, wielu z nas udaje się na zasłużony wypoczynek… Ale lato w Spółdzielni to czas na nowe kontrakty! A dla tych, którzy już wrócili z urlopu, albo dopiero planują, Spółdzielnia ma w ofercie wiele produktów 🙂


Kotły Buderus

Lato w Spółdzielni to przede wszystkim urządzenia Buderus! Łącznie, do zakontraktowania możliwych jest 21 różnych wariantów tych gazowych kotłów kondensacyjnych. Jednofunkcyjne i dwufunkcyjne, czarne i białe, ze sterownikiem i bez. Każdy znajdzie coś, czego potrzebuje w swojej inwestycji! A tym bardziej, że kotły są w dobrych cenach, z rabatem sięgającym 48%. W Spółdzielni dla Instalatorów obsłużysz swoją inwestycję – właśnie dzięki tak dużej liczbie wariantów, na pewno z czegoś skorzystasz! 🙂

Pompy ciepła LG Therma

Pozostał ostatni dzień, by skorzystać z oferty Spółdzielni na ekologiczne urządzenia grzewcze LG! Do zakontraktowania dostępne są pompy ciepła z serii Therma V, zarówno monobloki jak i splity. Dla bardziej wymagających użytkowników, Spółdzielnia oferuje te urządzenia w specjalnej wyciszonej formie – Monobloc Silent, a także w formie Split Wysokotemperaturowy. Oczywiście dostępne są także PC ze zintegrowanym zasobnikiem CWU, także jest w czym wybierać!

Urządzenia Kospel i lato w Spółdzielni

Do Spółdzielni powróciły także polskie produkty od firmy Kospel. Są to nie tylko urządzenia grzewcze, takie jak elektryczne kotły CO. To także zbiorniki buforowe, wymienniki CWU do pomp ciepła, zbiorniki akumulacji ciepła, czy zasobniki CWU. Łącznie to 15 różnych produktów, o różnym zastosowaniu i różnej konfiguracji. I ponownie – duża liczba wariantów to większa szansa, że to właśnie ten produkt potrzebujesz przy obsłudze inwestycji. Warto skorzystać ze Spółdzielni!

Rura KAN-therm Blue Floor PE-RT

Na zakontraktowanie w Spółdzielni czeka także rura Blue Floor PE-RT do ogrzewania podłogowego KAN-therm, o średnicy 18mm. charakteryzuje się dużą elastycznością, zabezpiecza instalację przed powstaniem przewężenia lub całkowitego zaślepienia na skutek działania chwilowego, miejscowego obciążenia. Zjawisko pamięci kształtu, występujące w rurach jednorodnych, dodatkowo gwarantuje bezpieczeństwo montażu i eksploatacji instalacji.