Czego się dowiesz

Spis treści:


Czy dzięki montażowi rekuperatorów można dodatkowo zarobić? Można, jak najbardziej! Na przykład w ramach promocji Czysta Kasa od Spiroflex.


Czym jest Czysta Kasa?

Czysta Kasa to promocja, jaką firma Spiroflex oferuje instalatorom montującym rekuperatory marki VentClear. Za każdy zainstalowany rekuperator możesz odebrać czyste 200zł! Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów i biorąc pod uwagę ciągle rosnące zapotrzebowanie rynku, instalatorzy coraz częściej decydują się na rozszerzenie swoich kompetencji o instalację systemu rekuperacji. Promocja może stać się dodatkowym argumentem, a dla wykwalifikowanych specjalistów sposobem na atrakcyjny dodatek do budżetu! 🙂

Jakie są jej zasady?

Wystarczy zainstalować rekuperator firmy Spiroflex na terenie Polski, a następnie zgłosić ten montaż w Strefie Instalatora Spiroflex. I to tyle! Promocja trwa do 30. września tego roku, jest więc jeszcze czas by z niej skorzystać i pozwolić sobie zarobić. 🙂 Dodatkową korzyścią jest obecność w Strefie Instalatora, w której czeka profesjonalne doradztwo serwisowe, pomoc projektowa, szkolenia i wiele więcej…

O firmie słów kilka…

Spiroflex to firma, która funkcjonuje w branży grzewczej już od ponad 25 lat, od roku 1994. W swojej ofercie kompleksowo podchodzą do rekuperacji oraz systemów odprowadzania spalin. Rekuperatory Spiroflex pod marką VENT CLEAR charakteryzują się wysoką jakością, a także nowoczesnym designem. Doświadczenie, kompleksowość i pasja połączona z profesjonalizmem to wartości które wyznaje firma, a które widać w każdym produkcie.

Zapraszamy na film!

Wraz z Bartłomiejem Bauerem z firmy Spiroflex mieliśmy przyjemność przygotować materiał wideo, w którym poruszyliśmy tematykę oczyszczania powietrza przy instalacji rekuperacji. Gwarantuje to nowy produkt firmy Spiroflex – filtr Protect Box do rekuperatorów. Dowiedz się dlaczego oczyszczanie powietrza w rekuperacji jest tak bardzo istotne i jak je zapewnić!