Czego się dowiesz

Spis treści:


Rury Uponor z serii Uni Pipe PLUS są już możliwe do zakontraktowania w Spółdzielni. Dostępne są ich dwa warianty – biała oraz RED!


Rura biała

Biała rura Uponor Uni Pipe PLUS to wielowarstwowa rura tworzywowa odporna na dyfuzję tlenu. Jej budowa składa się z warstw PE-RT, które otaczają od wewnątrz i od zewnątrz warstwę aluminium bezszwowego. Z powodzeniem może być stosowana przy wodzie pitnej w zakresie temp. od 0 do 70°C. Średnica zewnętrzna – 20mm, a grubość ściany 2,25mm. Rura z rabatem sięgającym 57% dostępna jest do zakontraktowania w zwojach po 50 i 100 metrów!

Uponor Uni Pipe PLUS RED

Drugi model rury dostępnej w Spółdzielni to gwarantująca łatwą i szybką instalację, kompatybilna z systemami złączek zaciskowych i rur wielowarstwowych Uponor Uni Pipe PLUS Red. Podobnie jak poprzedni model jest to rura wielowarstwowa (PE-RT/Al/PE-RT), o średnicy 16mm i grubości ściany 2mm. Rura z rabatem 55% dostępna jest w zwojach po 200m. Z pewnością której z tych rur potrzebujesz, by dobrze zrealizować swoją inwestycję!

Kotły Buderus

A jeśli potrzebujesz urządzenia grzewczego, w Spółdzielni dla Instalatorów znajdziesz łącznie aż 21 różnych modeli kondensacyjnych kotłów gazowych Buderus! Białe i czarne, jednofunkcyjne i dwufunkcyjne, ze sterownikiem czy bez. Możliwości i konfiguracji jest wiele, a jakość urządzeń przemawia sama za siebie… Swoją inwestycję opieraj zawsze na sprawdzonych produktach, na przykład kotłach Buderus! Warto się jednak spieszyć, bo dziś ostatni dzień okazji na zakontraktowanie części urządzeń!

Nowe zasady kontraktowania

Warto przypomnieć, że kontraktowanie w Spółdzielni zmieniło się. Każdy produkt dostępny w Spółdzielni można zamówić już od 1 sztuki, z 30 dniowym terminem płatności. Dotychczas była to tylko deklaracja, a realizacja kontraktu z 60 dniowym terminem płatności zależna była od spełnienia minimum kontraktowego. Przez te zmiany, produkty Spółdzielni są bardziej dostępne, a ich dostawa szybsza, dzięki czemu z powodzeniem i na czas obsłużysz z nami swoją inwestycję!