Czego się dowiesz

Spis treści:


Dostępny jest już nowy termostat Immergas – model TYBOX 137+! Z tej okazji zapraszamy na webinar, w trakcie którego zapoznamy się z nowym produktem, a także poznamy jego możliwości.


Nowy, usprawniony model TYBOX 137+

TYBOX 137+ to nowy model termostatu, który niedawno pojawił się na rynku. Oprócz wszystkich funkcjonalności dotychczasowego modelu, został wyposażony w nowe funkcje, dzięki czemu jego obsługa jest prostsza i bardziej intuicyjna. Te funkcje to, między innymi:

  • 5 gotowych programów z możliwością modyfikacji – jeszcze łatwiejsze programowanie termostatu
  • funkcja antycypacji – uruchamiania grzania z wyprzedzeniem
  • funkcja sprawdzania siły sygnału radiowego
  • nowy niebieski kolor podświetlenia, co poprawia czytelność ekranu
  • w połączeniu z bramką internetową TYDOM 1.0 – również nowość w ofercie Immergas – daje możliwość obsługi systemu grzewczego z aplikacji mobilnej.

Zapraszamy na webinar!

Z okazji wprowadzenia nowego produkty do oferty, Immergas organizuje webinary dzięki którym można będzie zapoznać się z możliwościami TYBOX 138+. Widzimy się już w czwartek, 19.08 o godzinie 10:00! Zapraszamy w imieniu zespołu Immergas 🙂

Techniczna Kawa z Immergas

Immergas jest sponsorem IV Letniej Rywalizacji Hydraulików! Z tej okazji mieliśmy możliwość wypić wspólnie Techniczną Kawę, a także porozmawiać o nowościach w ofercie pomp ciepła. Kamil Rosa, ekspert Immergas z którym się spotkaliśmy, miał kilka asów w rękawie, a także zdradził nam kilka sekretów o ofertach dla instalatorów. Wypij z nami Techniczną Kawę! ☕