Czego się dowiesz

Spis treści:


W drugim odcinku cyklu “Rekuperacja od Środka” tematem naszej rozmowy były skrzynki rozdzielcze i rozprężne. Jaka jest ich rola w rekuperacji?


Odcinek drugi

Skrzynki rozdzielcze i rozprężne do rekuperacji wzięliśmy na tapetę wraz z Bartłomiejem Bauerem, ekspertem firmy Spiroflex! Omówiliśmy ich rodzaje, a także rolę jaką pełnią w instalacji rekuperacji. Na przykładzie produktów marki VentClear dowiedzieliśmy się także kilku aspektów i ciekawostek technicznych.

Nie tylko skrzynki rozdzielcze i rozprężne. Cykl “Rekuperacja od Środka”

Zapraszamy na cykl “Rekuperacja od Środka”! Dowiesz się tutaj wszystkiego o rekuperacji – rozwiejemy każdą wątpliwość i zmierzymy się z każdym pytaniem. Z pewnością rozbijemy tematykę na czynniki pierwsze 🙂 Rekuperacja to bowiem wciąż rozwijający się temat w Polsce. Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z korzyści płynących z tej instalacji. Chcemy więc pomóc rozwijać swoją wiedzę na ten temat. Cykl powstaje we współpracy Czas Na Hydraulika i Spiroflex, dystrybutora rekuperacji VentClear.

Firma Spiroflex

Spiroflex to firma, która funkcjonuje w naszej branży już od ponad 25 lat, od roku 1994. W swojej ofercie kompleksowo podchodzą do rekuperacji oraz systemów odprowadzania spalin. Rekuperatory Spiroflex pod marką VENT CLEAR charakteryzują się wysoką jakością, a także nowoczesnym designem. Doświadczenie, kompleksowość, a także pasja połączona z profesjonalizmem to wartości które wyznaje firma, a które widać w każdym produkcie.