Czego się dowiesz

Spis treści:


Kolejne produkty, jakie możesz zakontraktować w Spółdzielni dla Instalatorów to 4 modele, a aż 35 wariantów pomp ciepła De Dietrich z serii Alezio!


De Dietrich Alezio

De Dietrich Alezio to rodzina pomp ciepła typu powietrze-woda. Modele “S” i “S V200” to urządzenia typu split inverter, które niosą za sobą kilka ciekawych zalet. Przede wszystkim to oszczędność prądu dzięki sprężarce inwerterowej, klasa energetyczna do A++. Dla instalatorów to m.in. możliwość zamontowania jednostki wewnętrznej bezpośrednio przy ścianie lub w narożniku dzięki wygodnym przyłączom wypr. do góry. Z kolei warianty “M” i “M V200” to monobloki, do montażu których nie wymaga się uprawnień f-gazowych. Wszystkie 4 modele są objęte 5-cio letnią gwarancją oraz występują w zasilaniu 1- i 3-fazowym.

Warianty pomp ciepła

Na zakontraktowanie w Spółdzielni dla Instalatorów czekają 4 modele pomp ciepła De Dietrich Alezio: “S”, “S V200”, “M” oraz “M V200”. Modele te różnią się wewnątrz siebie wspomnianym zasilaniem, mocą i kilkoma innymi parametrami. Łącznie dostępnych jest aż 35 wariantów! Z pewnością znajdziesz więc urządzenie, które będzie idealnie pasować do Twojej inwestycji. A może potrzebujesz czegoś innego? Przed Tobą duża inwestycja i potrzebujesz dobrej oferty na wiele produktów, niekoniecznie urządzenia grzewcze? Czytaj dalej! 🙂

Spółdzielnia dla Instalatorów – miejsce obsługi Twoich inwestycji

Każdemu z nas, raz na jakiś czas trafia się większe zlecenie. Szukamy wtedy jak najlepszych warunków, chcemy zoptymalizować każdy element realizacji. Ale czym tak de facto jest inwestycja? Czym różni się ona od zwykłego zlecenia? Według nas jest to każde przedsięwzięcie, w którym istnieje możliwość optymalizacji ceny zakupu oraz procesu obsługi. A w tym czujemy się mocni!  Dlatego Spółdzielnia dla Instalatorów, oprócz negocjowania cen dla kontraktów produktowych poszerza swoją działalność o wsparcie obsługi inwestycji oraz możliwość korzystania z gotowych pakietów inwestycyjnych.