Czego się dowiesz

Spis treści:


Portal Czas Na Hydraulika wciąż się rozwija! Witamy na pokładzie kolejnego lidera branży, firmę specjalizującą się w urządzeniach grzewczych – Defro!


O firmie słów kilka

Defro to polski lider i jeden z większych producentów urządzeń grzewczych w Europie. Tradycje firmy sięgają już roku 1973, co oznacza prawie 50 lat wiedzy i doświadczenia. By zapewnić kompleksowość i dynamiczny rozwój firmy, przedsiębiorstwo zainwestowało w biuro konstrukcyjne, park maszynowy czy laboratorium badawcze. Zdając sobie sprawę z potrzeb rynku oraz kierunków, w jakich podąża nie tylko nasza branża, ale i cały świat, firma systematycznie rozwija swoje dotychczasowe urządzenia, a także wprowadza nowe rozwiązania i produkty.

Oferta DEFRO

W ofercie firmy znajdziemy łącznie kilka brandów. Najbardziej znany jest Defro Heat, a w nim kotły: na pellet, ekogroszek, kotły stałopalne wysokiej mocy serii Max czy też kondensacyjne kotły gazowe. Defro Air z kolei to systemowe podejście do rekuperacji, gdzie najwyższą wagę przykłada się do satysfakcji klienta. Defro Home zapewni nam kominki wolnostojące oraz wkłady kominkowe, a Defro Garden paleniska i grille. W ofercie znajdziemy także armaturę instalacyjną – filtry, grupy pompowe, rozdzielacze, zawory i wiele innych. Jak widzimy, oferta jest naprawdę bardzo szeroka!