Czego się dowiesz

Spis treści:


W telegraficznym skrócie – wystarczy dać znać co Ci się podoba, a co chciałbyś zmienić na stronie HAP.pl, by wygrać szkolenie na f-gazy w jednym z 7 miast Polski.


Na czym polega konkurs?

Niedawno wystartowała platforma HAP.pl, nowoczesna hurtownia instalacyjna. Jednak twórcy nie zamierzają spocząć na laurach z momentem wystartowania strony. Skoro platforma ma być najbardziej przydatna nam – instalatorom, warto poznać nasze zdanie. Dlatego powstał konkurs “Co Ci się podoba, a co chciałbyś zmienić na stronie hap.pl”!

Jak wziąć w nim udział? Zasady.

Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny i aby w nim wystartować należy:

  1. Zarejestrować firmę na stronie hap.pl (Jeśli już jesteś zarejestrowany, świetnie! Też możesz wziąć udział.)
  2. Napisać maila na adres konkurs@hap.pl z odpowiedzią na pytanie konkursowe: “ Co Ci się podoba, a co chciałbyś zmienić na stronie hap.pl”

Pamiętaj, że adres mailowy z którego wysyłasz odpowiedź na pytanie konkursowe musi być taki sam jak podany przy rejestracji. 

Sposób wyłonienia zwycięzców i nagrody

Główne nagrody to 3 szkolenia na F-Gazy do wykorzystania w siedmiu miastach: Warszawa, Rzeszów, Zabrze, Wrocław, Lublin, Poznań, Gdynia – to Ty wybierasz dogodne dla siebie miejsce. Nagrodą gwarantowaną za udział w konkursie jest 100pkt HAP Pro.

Konkurs zaczyna się 12.10.2021r., a kończy 2.11.2021r. Zostaną wyłonieni łącznie 3 zwycięzcy, po jednym na koniec każdego tygodnia (czyli 21.10.2021, 28.10.2021 i 4.11.20210. Warto jednak się spieszyć, bo jeśli weźmiesz udział w pierwszym tygodniu, masz szansę wygrać na koniec pierwszego, drugiego i trzeciego tygodnia. Jeśli odpowiesz się w drugim tygodniu, masz szansę na koniec drugiego i trzeciego tygodnia itd.