Czego się dowiesz

Spis treści:


Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu “Rekuperacja od Środka”, który mamy przyjemność współtworzyć wraz z firmą Spiroflex, dystrybutorem rekuperacji Ventclear!


Odcinek czwarty – wymiennik przeciwprądowy

Wymiennik przeciwprądowy to najpopularniejszy rodzaj wymiennika w nowoczesnych rekuperatorach. Jaka jest zasada jego działania i co go wyróżnia? Jakie są inne dostępne na rynku rodzaje wymienników? Na te i wiele innych pytań odpowie Bartłomiej Bauer, ekspert firmy Spiroflex, dystrybutora rekuperacji VentClear. Zapraszamy na film!

Cykl “Rekuperacja od Środka”

Zapraszamy na cykl “Rekuperacja od Środka”! Dowiesz się tutaj wszystkiego o rekuperacji – rozwiejemy każdą wątpliwość a także zmierzymy się z każdym pytaniem. Z pewnością rozbijemy tematykę na czynniki pierwsze 🙂 Rekuperacja to bowiem wciąż rozwijający się temat w Polsce. Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z korzyści płynących z tej instalacji. Chcemy więc pomóc rozwijać swoją wiedzę na ten temat.

Rekuperacja VentClear

Oficjalnym dystrybutorem VentClear jest firma Spiroflex, która funkcjonuje w naszej branży już od ponad 25 lat, od roku 1994. W swojej ofercie kompleksowo podchodzą do rekuperacji, czy też systemów odprowadzania spalin. Rekuperatory Spiroflex pod marką VENT CLEAR charakteryzują się wysoką jakością, a także nowoczesnym designem. Doświadczenie, kompleksowość, a także pasja połączona z profesjonalizmem to wartości które wyznaje firma, a które widać w każdym produkcie.