Czego się dowiesz

Spis treści:


Zapraszamy na kolejną porcję realizacji, w których główne role grają pompy ciepła Energy Save i MAXA!


Realizacje Energy Save

Pierwsza z najnowszych realizacji Power of Green to nowozamontowana PC Energy Save ze sprężarką 3-fazową. Urządzenie o mocy 15kW to zdecydowany krok inwestorów w stronę nowoczesnych technologii grzewczych najwyższej jakości. W innym budynku z kolei zdecydowano się na jednofazową pompę ciepła o mocy 9kW, zawieszonej na ścianie z szafą hydrauliczną. Szwedzka marka Energy Save, której oficjalnym dystrybutorem jest Power of Green, to lata doświadczenia, a przez to wdzięczne w montażu i działaniu urządzenia na lata.

Dla odmiany – Italia!

Kolejna inwestycja to włoskie urządzenie marki MAXA, o mocy 8kW. MAXA to marka działająca od prawie 30 lat. Ciągłe badania, a także ścisła współpraca z instalatorami spowodowały, że marka ma jeden z najszerszych asortymentów na świecie. Są to urządzenia, które możesz podłączyć do istniejących systemów. Mogą też być uzupełniane produktami innych marek lub stanowić całe kompletne rozwiązanie systemowe.

Szukasz współpracy w zakresie pomp ciepła?

Kalkulator doboru pompy ciepła

Kalkulator do doboru pompy ciepła to najnowsza funkcja dostępna na stronie Power of Green! Firma ta jest dystrybutorem pomp ciepła szwedzkiej marki Energy Save, a także urządzeń włoskiej marki MAXA. To właśnie Szwedzi stworzyli program, dostępny w języku polskim, o którym dziś mówimy. Korzystanie z kalkulatora do doboru pompy ciepła pozwala zapewnić odpowiednie parametry urządzenia, dostosowane do potrzeb wszystkich domowników. Dzięki niemu możliwa jest także optymalizacja kosztów funkcjonowania systemu grzewczego.