Czego się dowiesz

Spis treści:


Marki Flamco Meibes i Comap łączą się w jedną organizację – Hydronic Flow Control. Produkty wyposażą nasze instalacje od źródła do emitera!


Dlaczego zdecydowano się na połączenie?

Jak możemy przeczytać na stronie Flamco Meibes: “Zarząd Aalberts Industries zdecydował o integracji Flamco i Comap w jedną organizację Hydronic Flow Control (HFC)”. Wynika to zarówno z dążenia firmy do doskonałości operacyjnej oraz zwiększenia poziomu sprzedaży. Biorąc pod uwagę te cele, a także dopełniające się asortymenty i kompetencje tych dwóch marek, połączenie to jest logicznym, strategicznym posunięciem. Odzwierciedleniem idei nowej organizacji jest jej motto – “Od źródła do emitera”, czyli jeszcze bardziej kompletne rozwiązania dla systemów.

Co to dla nas oznacza?

Pod względem naszej działalności, jako klientów na terenie Polski, mało co się zmieni. Fakt połączenia Flamco i Comap nie wiąże się z żadnymi zmianami w procesie obsługi klienta. Kontakty, telefony czy też adresy mailowe pozostają bez zmian. Zachowane zostaną marki produktów oraz lokalne działalności Flamco Meibes i Comap. Nie zmieniają się także warunki oraz umowy handlowe. Dystrybucja na Terenie Polski dalej odbywa się poprzez osobne podmioty Flamco Meibes i Comap.

Centralną zmianą jest ustanowienie nowej siedziby głównej dla Flamco i Comap jako organizacji Hydronic Flow Control, która będzie zlokalizowana w Holandii. Druga, równie ważna zmiana to powołanie Przemysława Klabińskiego na stanowisko Zarządzającego Dyrektora w Europie Środkowo-Wschodniej z ramienia Aalberts – Hydronic Flow Control.

Marka Comap

Comap to marka wyrobów z branży instalacji sanitarnych i grzewczych. Już od 20 lat dostarcza na rynek polski wszystkie elementy niezbędne do wykonania kompletnych instalacji grzewczych i wody użytkowej. Ich produkty można podzielić na trzy kategorie: połączenia (układy dystrybucji wody użytkowej i grzewczej), regulacja (zawory i głowice termostatyczne, systemy powierzchniowe), a także jakość wody pitnej. Zakres produktów jest zatem bardzo szeroki, ale o szczegółach porozmawiamy niebawem 👇

Techniczna Kawa

Możemy już zdradzić, że z tej okazji planujemy Techniczną Kawę, by bliżej poznać markę, a także pełną ofertę Comap! 🙂 Oczywiście szczegóły znajdziecie na naszym Facebooku. Na razie zapraszamy na naszą ostatnią rozmowę z Piotrem Obałą z Flamco Meibes! Tematem naszej rozmowy były naczynia wzbiorcze. Czy naczynia wzbiorcze mogą być instalowane tylko na samym gwincie? Jakie są najpopularniejsze konstrukcje naczyń? A co z bakteriami? Spieszymy z odpowiedzią!