Czego się dowiesz

Spis treści:


Instalatorów pracujących na produktach ENGO Controls i SALUS Controls zapraszamy do aktywnego skanowania urządzeń – nagradzamy najlepszych!


Bądź aktywny w aplikacji CONTROLS Plus:

  • skanuj produkty
  • nabijaj punkty
  • zmieniaj je w dodatkowy zarobek
  • a od TERAZ zgarniaj NAGRODY!

W skrócie – co to jest CONTROLS Plus?

Program CONTROLS Plus jest skierowany do zawodowych instalatorów, którzy w domach swoich klientów montują urządzenia sterujące ENGO Controls i SALUS Controls.

Dzięki darmowej aplikacji mobilnej (do pobrania w Google Play i App Store) – stworzonej specjalnie na potrzeby CONTROLS Plus – obsługa programu jest bezproblemowa. Każdy, kto zainstaluje ją na swoim smartfonie zyska dostęp do wiedzy produktowej, szkoleniowej, jak i do natychmiastowej pomocy technicznej – wszystko zawsze pod ręką.

Dla instalatorów otwiera się także możliwość współpracy z nami na atrakcyjnych warunkach. W programie lojalnościowym CONTROLS Plus zbierają punkty za zakup premiowanych produktów (przez skanowanie kodów SN z pudełek). Zgromadzone punkty w dowolnej chwili wymieniają na pieniądze.

Aby móc korzystać z programu trzeba uzyskać certyfikat potwierdzający znajomość obsługi i montażu systemów ENGO Controls i SALUS Controls. W tym celu należy skontaktować się z koordynatorem swojego regionu, który, krok po kroku, przeprowadzi instalatora przez szybkie i rzeczowe szkolenie.

Warto zdecydować się na współpracę z nami, ponieważ członkostwo w CONTROLS Plus rozszerza okres gwarancyjny wybranych produktów z 5 do 7 lat, a także – co warto jeszcze raz podkreślić – daje możliwość dodatkowego zarobku.

Ale to nie koniec korzyści!

Od teraz atrakcyjne nagrody

Jeśli już jesteś w programie lub zdecydowałeś do nas dołączyć, dziękujemy za okazane zaufanie i zachęcamy do zakupu, a potem skanowania urządzeń. Warto, bo wyróżniamy najlepszych.

Od kwietnia 2023 najaktywniejsi członkowie aplikacji CONTROLS Plus będą mieli szansę na cenne nagrody. Zaczynamy z przytupem – prawdziwą gratką do cyklistów.

Wyrusz z nami (jedno)śladem WIOSNY – wygraj ROWER MIEJSKI STORM!

Jak to zrobić?

Do 30.04 zeskanuj jak najwięcej produktów premiowanych na swoim koncie w aplikacji CONTROLS Plus i oczekuj na majowe rozstrzygnięcie konkursu.

Rower wygra najbardziej aktywny w tym okresie użytkownik aplikacji.

Dodatkowo 500 osób z najlepszymi wynikami otrzyma designerską koszulkę firmową zaprojektowaną specjalnie dla instalatorów CONTROLS Plus.

Zapraszamy do wspólnej zabawy. Akcja jest cykliczna: w kolejnych miesiącach rozdamy inne wartościowe nagrody!

Więcej o programie: https://engocontrols.com/controls-plus/

#wspieramypolskiegoinstalatora