Tworzymy społeczność

Jako Firmy instalacyjne stworzyliśmy znakomitą Grupę branżową za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook.  Jest nas ponad 2 tysiące. I w każdym tygodniu przybywa około 50 członków.

Tematyka dyskusji poruszana na Grupie CNH jest różnorodna, zazwyczaj związana z technicznymi aspektami branżowy jednak nie brakuje w niej także humoru i  luźniejszych tematów.

Niesamowitym efektem synergii jest skumulowana wiedza i doświadczenie w jednym miejscu.  Z tego też powodu rozwiązano w grupie setki problemów lub rozwiano jakieś wątpliwości.

Tego jak uczestnictwo na Grupie Czas na Hydraulika zmieniło czyjeś myślenia choćby w drobnej kwestii, na ile decyzji miało wpływ lub ilu inspiracji było początkiem nigdy się nie dowiemy. Tworzymy ją i zacieśniamy znajomości z których tworzą się przyjaźnie także poza światem wirtualnym.

 

 

Witam Panowie. Jak najlepiej zabezpieczyć kominek przed wysoką temperaturą jeżeli brak w nim wężownicy schładzającej?

Witajcie, jakiś czas temu rozprowadzaniem wodę użytkową w budynku jednorodzinnym parterowym a dzisiaj właściciel dał mi znać że nie działa cyrkulacja przy ostatnim ujęciu wody (zlew w kuchni). Zlew oddalony jest od bojlera o jakieś 15m . W łazience która jest dużo bliżej, cyrkulacja działa znakomicie. Odpowietrzalem kilka razy dosyć solidnie. Do zlewu podjechałem fi25 PP zarówno ciepłą wodę jak i cyrkulację . Zainstalowana jest standardowa pompa cyrkulacyjna. Czy w takim przypadku założyć większą pompkę?  Co o tym myślicie?

Siemano. Mam pewien dylemat. Poproszę o propozycje z waszego doświadczenia. Kocioł gazowy plus zasobnik, sprzęgło, parter podłogówka 80 mkw, góra 80 mkw podłogi ale dwa poziomy, będą dwa rozdzielacze na jeden i drugi poziom.  Zastanawiam się czy do jednego i drugiego jechać osobnymi zasilaniami na osobnych grupach pompowych czy po prostu z jednej grupy polecieć i na gorze z trójników do obu rozdzielaczy???

Panowie pytam z ciekawości. Ilu z was wykonuje cwu z rozdzielacza? Czy ktoś z was wykonuje przy tym cyrkulację, albo lepiej czy wykonujecie przy tym cyrkulację nie łączoną w posadzce tylko na zewnątrz przy podejściach? Ktoś z tej grupy zasugerował takie rozwiązania i chciałbym zobaczyć co o tym myślicie.

Panowie, robimy instalacje wodną w w pex Cleverfit, cały domek 150-200m, materiał wod-kan wychodzi nam średnio w okolicach 5000. Jak to ma się do instalacji wodnej w PP , jaki byłby koszt? Chciałbym wiedzieć o ile nasz system jest droższy 

Jesteś z branży ? Zapisz się do Grupy Kliknij tutaj