Czego się dowiesz

Spis treści:


Kolejny tydzień w Spółdzielni to nowe oferty kontraktowe! W tym tygodniu na zakontraktowanie czeka kocioł kondensacyjny od De Dietrich, a także kocioł Viessmann.


De Dietrich Evodens AMC 35

To kocioł kondensacyjny naścienny, wyposażony do pracy z gazami ziemnymi. Charakteryzuje się niską emisją zanieczyszczeń, a także roczną sprawnością eksploatacyjną sięgającą 109%. Wyposażony jest w nowy wymiennik, wykonany ze stopu aluminiowo-krzemowego. Kocioł ten może być z łatwością modulowany w zakresie od 22 do 100% mocy. W zestawie m.in. rama montażowa z zamontowanym fabrycznie zespołem zaworów wodnych i gazowych, pompa modulująca, zawór bezpieczeństwa 3 bar, zawór przełączający c.o./c.w.u. a także odpowietrznik automatyczny.

Dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny Viessmann VITODENS 050-W 6,5-24kW

Viessmann Vitodens 050-W to jeden z najmniejszych kotłów z grupy wiszących kotłów kondensacyjnych. Posiada modulowany palnik cylindryczny i powierzchnię wymiany ciepła Inox-Radial z nierdzewnej stali szlachetnej. Oferuje najbardziej zaawansowaną technikę kondensacyjną w minimalnej przestrzeni. Pasuje doskonale do każdej aranżacji, zarówno do kuchni, jak i do innych pomieszczeń użytkowych.

Nowe zasady kontraktowania w Spółdzielni

Warto przypomnieć, że kontraktowanie w Spółdzielni zmieniło się. Każdy produkt dostępny w Spółdzielni można zamówić już od 1 sztuki, z 30 dniowym terminem płatności. Dotychczas była to tylko deklaracja, a realizacja kontraktu z 60 dniowym terminem płatności zależna była od spełnienia minimum kontraktowego. Przez te zmiany, produkty Spółdzielni są bardziej dostępne, a ich dostawa szybsza!

Poznaj Market!

Market to przestrzeń dla rynku wtórnego, która powstała po to, by umożliwić łatwy, szybki i pewny handel wewnątrz społeczności naszej branży. Czasami zdarza się, że przez przypadek kupiliśmy złe narzędzie, albo za dużo materiału… I co z tym fantem zrobić? Właśnie Market jest miejscem, gdzie możesz pozbyć się zalegających produktów, pomagając jednocześnie kolegom po fachu. To sytuacja win-win, w której każdy wygrywa. Z drugiej strony, jeśli potrzebujesz jakiegoś konkretnego produktu lub materiału, możesz stworzyć ogłoszenie, którym dasz znać czego potrzebujesz!

Lipiec 2021
ponwtśrczwptsobnie
28
Bryka Hydraulika
Stacjonarnie
AFRISO
Lipiec i sierpień
Sprawdź w linku! :)
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1

Dołącz do strefy zamkniętej portalu

Formularz rejestracji

  • Bez polskich znaków i spacji

  • Członek zamkniętej strefy CNH
 

Verification

Siła komunikacji

Czas Na Kontakt