Czego się dowiesz

Spis treści:


Przedstawiamy kolejną porcję informacji o systemie PP-R prosto od lidera w tej dziedzinie – Detal-Met!


Cykl “Polipropylen w pigułce”

Polipropylen w pigułce to nowy, informacyjny cykl, który w skondensowany sposób przypomni nam, albo też poszerzy wiedzę o systemie PP-R. Firma Detal-Met, specjaliści właśnie w tej dziedzinie, postanowili podzielić się wiedzą, zarówno tą podstawową, jak i tą zaawansowaną. Każdy znajdzie więc coś dla siebie! Zacznijmy jednak od krótkiej rozgrzewki.

Część 3. – zastosowanie systemu PP-R

Ze względu na swoją wysoką odporność, na przykład na ponad 300 związków chemicznych, system PP-R znajduje swoje zastosowanie na wielu inwestycjach. To zarówno domki jedno- czy wielorodzinne, ale także większe budynki np. usługowe czy przemysłowe. Warto więc go znać niezależnie od tego, jaki typ inwestycji jest Twoją specjalnością.

Polipropylen w pigułce cz. 4

Przy procesie decyzyjnym wyboru systemu, warto wziąć pod uwagę koszt wykonania instalacji, jej trwałość i niezawodność. Im lepszy ich stosunek do siebie, tym bardziej atrakcyjne staje się proponowane rozwiązanie – rzućmy więc okiem jak to wygląda w systemie PP-R.

Po więcej informacji, nie tylko z cyklu “Polipropylen w pigułce”, warto obserwować profil Detal-Met na Facebooku. Znajdziesz tam informacje o planowanych spotkaniach z ekspertami marki, czy kolejne ciekawostki o PP. Warto rzucić także okiem na Wall Producenta Detal-Met na naszej stronie – a co tam znajdziesz? Sam się przekonaj 🙂 W imieniu firmy zapraszamy także do kontaktu z przedstawicielem w Twoim regionie.

październik 2021
pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7

Dołącz do strefy zamkniętej portalu

Formularz rejestracji

  • Bez polskich znaków i spacji

  • Członek zamkniętej strefy CNH
 

Verification

Siła komunikacji

Czas Na Kontakt