Witaj w telewizji Firm Instalacyjnych

Telewizja Czas Na Hydraulika to internetowy kanał YouTube. Powstał z myślą eksplorowania i pokazywania branży instalacyjnej z perspektywy firm instalacyjnych.

Branża instalacyjna jest bardzo zróżnicowana jeśli chodzi o jej specjalizacje, technologie i poszczególne dziedziny. Podobnie Firmy instalacyjne są różnorodne i oryginalne.

Branżą Instalacyjna to także producenci i handlowcy, którzy stanowią jej ważną część i mają ogromy wpływ na kształt całego segmentu rynku. Tysiące produktów, setki marek wypełniają szczelnie każdy zakamarek rynku.

Wszystko to sprawia, że branża instalacyjna jest barwną pełną nieodkrytych miejsc przestrzenią, w której poruszanie się nie zawsze bywa łatwe, a odkrywanie nowych możliwości często decyduje o wytworzeniu dla siebie przewagi konkurencyjnej.

 

Co w tej branży się sprawdza

Będziemy poruszać wszelkie zagadnienia związane z funkcjonowaniem branży. Począwszy od zagadnień natury formalnej, organizacyjnej, technicznej.  Chcemy poruszać tematy, które dotyczą każdego aspektu działania firmy instalacyjnej.

Solidna firma musi sprawdzić się na każdej płaszczyźnie.  Chcemy rozmawiać, pytać, pokazywać wszystko co może wpłynąć choć w najmniejszym stopniu na to by być lepszym.

Producenci i ich produkty

Chcemy pokazywać  produkty takie jakie są. Zalew informacji marketingowych jest tak duży, że bardzo często ciężko zorientować się, która oferta jest dobra.

Przechodzimy obojętnie obok wielu atrakcyjnych propozycji, bo zwyczajnie nie potrafimy ich odróżnić od zwykłego kolorowego opowiadania.

Nasz kanał telewizyjny to miejsce, w którym będziemy pokazywać produkty i producentów. Tworzymy możliwość zaprezentowania się producentom w taki sposób by dotrzeć do uwagi i skupienia firm instalacyjnych.

 

 

Odwiedź nas na YouTube Oglądam