PDH-4-bez-pl-1 (1)
Polski Dzień Hydraulika 2021
Organizator: OSFIS
Formuła: Online
Termin: 11.03.2021r.
Godzina: 9:00

Podsumowanie PDH 2021

O godz. 9 prezes OSFIS – Paweł Kaczmarek oficjalnie rozpoczął PDH 2021. Następnie odbyła się rozmowa z 5 instalatorami. Każdy z nich różnił się miejscem swojej pracy, modelem firmy, doświadczeniem. Dzięki temu mogliśmy poznać różnice i podobieństwa między instalatorami z różnych regionów Polski.

Następny punkt programu rozpoczął się o godzinie 12:00. Był to zawodowy stream #zawódmożliwości. Paweł Kaczmarek wraz z instalatorami rozmawiali o przyszłości naszej branży, przede wszystkim jak zachęcić młodych ludzi do dołączenia do zawodu. Po zakończeniu rozmowy, zespół OSFIS i CNH zaprezentował w oldschoolowy sposób życzenia jakie spływały do instalatorów z okazji Polskiego Dnia Hydraulika.

Trzecim i ostatnim transmitowanym wydarzeniem był panel dyskusyjny Instalator 2030. W wydarzeniu moderowanym przez Waldemara Jońca (Rynek Instalacyjny) wzięli udział Paweł Lachman (PORT PC), Janusz Starościk (SPIUG) oraz Paweł Kaczmarek (OSFIS). Rozmowa obejmowała wizje gości – jak będzie wyglądać zawód za 10 lat. Temat omówiono kompleksowo – od edukacji młodych, przez transformację energetyczną do przewidywania jak w 2030r. powinny wyglądać np. targi instalatorów.

Po panelu dyskusyjnym zeszliśmy z relacji live i spotkaliśmy się w instalatorskim gronie na domówce. Dzieliliśmy się opowieściami (nie tylko zawodowymi :) ), wymienialiśmy nasze nowe pomysły i spostrzeżenia. Na koniec zagraliśmy w profesjonalne kalambury, a nagrody dla zwycięzców wysyłamy już niedługo!

Kontakt:

Paulina Jurgowiak
Telefon: +48 697 875 213
Email: biuro@osfis.pl

Zostaw komentarz