Czego się dowiesz

Spis treści:


Pompa ciepła SAS Vesta została wpisana na listę ZUM w kategorii: “Pompy ciepła powietrze/woda o podwyższonej klasie efektywności energetycznej”


Dlaczego Vesta trafiła na listę ZUM i co się z tym wiąże?

Pompa ciepła SAS Vesta jest przede wszystkim urządzeniem, które ma na celu jak najmniejszy wpływ na środowisko przy jak najskuteczniejszym działaniu. Jest produktem o podwyższonej klasie efektywności energetycznej co zdecydowało o umieszczeniu go na liście ZUM. Dzięki temu, w ramach programu Czyste Powietrze 2.0 można na pompę otrzymać aż do 45% dofinansowania.

Czym jest lista ZUM?

Lista ZUM to lista Zielonych Urządzeń i Materiałów, która zawiera wszystkie produkty, które mieszczą się w ramach technicznych wymagań programu Czyste Powietrze. Tworzy ją NFOŚIGW, a sukcesywnie aktualizowana przez producentów, którzy zgłaszają swoje produkty. Jest to swoista baza danych dot. urządzeń i materiałów jakich można używać w ramach programu Czyste Powietrze.

Więcej o pompie SAS Vesta

Jest to urządzenie firmy SAS, łączące z sobą jakość i ochronę środowiska. Pompa ciepła charakteryzuje się konstrukcją typu monoblok, a jej czynnikiem chłodniczym jest propan R290. Urządzenie jest dzięki temu łatwe w instalacji, eksploatacji (także poprzez sterowanie zdalne), bez zbytniej ingerencji w środowisko naturalne. Instalatorzy z grupy Czas Na Hydraulika zgodnie twierdzą, że jest to urządzenie solidne, a przez to także popularne.

Firma SAS organizuje bezpłatne szkolenie dot. pompy ciepła SAS Vesta już w piątek 26.03. Liczba miejsc ograniczona, dlatego warto się spieszyć! Więcej szczegółów oraz informację jak się zapisać znajdziesz na wydarzeniu na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/451248992753365/