Czego się dowiesz

Spis treści:

Marka Rakoczy to dobrze rozpoznawalny brand na rynku Polskim.

Za tą rozpoznawalnością stoją długie lata solidnej produkcji przez Pana Czesława Rakoczego, a od 1992 jego synów, którzy specjalizowali się w produkcji kotłów na paliwa stałe a także na pellet.

Rakoczy na terenie Polski prowadzi dystrybucję nowych urządzeń tej marki, montaże oraz obsługę serwisową już eksploatowanych kotłów, a także cały czas poszukuje do współpracy w powyższym zakresie podmiotów i fachowców, o czym będziemy jeszcze pisać.

6 sierpnia 2021- Rakoczy Stal wkracza w nową drogę dynamicznego rozwoju stając się częścią międzynarodowej grupy Hargassner. Synergia wykwalifikowanego personelu, nowoczesnego zakładu produkcyjnego, renomy marki Rakoczy to wstęp do nowego rozdziały marki.

Warto tu zaznaczyć, że Rakoczy wspiera wiele inicjatyw, a szczególnie tę, która i nam jest najbliższa sercu czyli Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Instalacyjnych i Serwisowych.

Hargassner z Austrii

Kilka słów o strategicznym Inwestorze, który dostrzegł potencjał w Polskiej marce.

Hargassner to austriacka firma rodzinna z ponad 38 – letnim doświadczeniem, która jest pionierem w dziedzinie zautomatyzowanych systemów grzewczych na biomasę. W ostatnich latach stała się odnoszącą sukcesy na arenie międzynarodowej firmą z silnym duchem innowacyjności. Firma prężnie się rozwija, zajmuje powierzchnię ponad 54 000 m2, eksportuje produkty na cały świat i ma już ponad 140 tys. zadowolonych klientów, co czyni ją globalnym graczem na rynku kotłów na biomasę.

Asortyment produktów Hargassner to m.in.:

kotły na drewno, zrębkę drzewną, pellet, zbiorniki buforowe, kotły przemysłowe do 2,5 MW,moduły grzewcze, kolektory słoneczne akcesoria hydrauliczne.

Produkty Hargassner zdobyły wiele krajowych i międzynarodowych nagród jak np.: Geniusz Energetyczny na targach w Austrii, czy I nagroda w międzynarodowym konkursie innowacji na targach we Francji.

Targi HVAC w Nadarzynie

Okazją na poznanie produktów marki Hargassner i Rakoczy będą Targi HVAC w Nadarzynie już na początku marca, Będzie to dobra okazja by poznać produkty, przyjrzeć się im bliżej, a przede wszystkim porozmawiać z obsługującymi stoisko pracownikami firmy. Miło nam także, że Rakoczy zaprosił OSFIS i pomógł zorganizować stoisko stowarzyszenia.

Stoisko HARGASSNER I RAKOCZY
Stoisko OSFIS i RAKOCZY