Czego się dowiesz

Spis treści:

Immergas podsumował rok

11 stycznia w przestrzeniach pabianickiej Fabryki Wełny odbyła się Gala Profesjonalistów Immergas. Wydarzenie zostało zorganizowane w podziękowaniu za zaangażowanie i pracę, najaktywniejszych instalatorów w Programie Caius i serwisantów. Trzeba przyznać, że bardzo miłe jest to gdy marka dba również i o tą przestrzeń w budowaniu relacji ze swoimi kluczowymi klientami gdyż najlepsi klienci wykazywali się swoją lojalnością przez cały rok co warto było zauważyć  

Co działo się na Gali ?

Całe wydarzenie rozpoczęto konferencją, podczas której przedstawiciele firmy przedstawili najważniejsze trendy rynkowe, ofertę produktową oraz nowości, które pojawia się w bieżącym 2023 roku w ofercie. Po konferencji goście mieli czas na… wymianę spostrzeżeń i swobodną rozmowę z kolegami z branży.

Damy i Dżentelmeni

Znacie Peaky Blinders ? Bo właśnie tym serialowym motywem inspirowana była gala Immergas. Jeśli nie znacie to należy wiedzieć że serial opowiada historię rozgrywającą się we wczesnych latach  20 XX wieku. Pojawiły się więc kaszkiety, kamizelki, zegarki, opaski z piórami, czarne rękawiczki i cygaretki, krótko mówiąc szyk i elegancja prosto z londyńskiej ulicy z początku poprzedniego wieku.  Uroczysta gala rozpoczęła się o godzinie 19:00 występem grupy tanecznej Atelie, która bawiła gości swoimi występami przez cały wieczór.

Przemówił Prezes

Nie mogło zabraknąć przemówienia Prezesa Zarządu Immergas Polska – Macieja Czop, który podziękował gościom za przybycie, a w dalszej części wręczył instalatorom i serwisantom wyróżnienia za współpracę w 2022.

Jeszcze jeden gwóźdź programu

Na scenie w klubie dżentelmenów pojawił się jeszcze jeden gość. Krzysztof Płonka, finalista programu The Voice of Poland, który wciągnął gości we wspólną zabawę i śpiewy. Część oficjalna Gali została zwieńczona wspaniałym, energetyzującym występem tancerzy.

Podsumowując – Gratulujemy zarówno Immergas za klasę jak i wyróżnionym Instalatorom i Serwisantom lojalności wobec wybranej przez siebie marki. Powodzenia w 2023!