Czego się dowiesz

Spis treści:

Z jednej strony  niemal wszystko można szybko i wygodnie zamówić. Z drugiej – pomoc dobrego handlowca nadal jest na wagę złota. Piszemy o tym właśnie teraz nie bez powodu. To właśnie 2 lutego, przypada Dzień Handlowca!

Dobry handlowiec? Właśnie tego potrzebuje Twój biznes!

Współpracujesz z handlowcami, z którymi dobrze się rozumiesz, ufasz im i zawsze możesz liczyć na ich pomoc? To znaczy, że masz duże szczęście! Od tego, jakie będą Twoje relacje z przedstawicielami handlowymi, w dużej mierze zależy powodzenie Twojego biznesu. To dzięki handlowcom:

  • możesz liczyć na informacje o nowościach w ofercie – a często dowiesz się o nich jako jeden z pierwszych, wyprzedzając konkurencję;
  • otrzymujesz produkty w atrakcyjnych cenach, przeznaczonych wyłącznie dla stałych klientów;
  • zyskujesz dostęp do najnowszej wiedzy z branży instalacyjnej – liczące się na rynku firmy chętnie dzielą się swoim know-how;
  • budujesz relacje – pod tym względem współpraca z handlowcami zawsze będzie miała przewagę nad zakupami w sklepach internetowych czy stacjonarnych.

Wsparcie handlowców w praktyce – jak to wygląda w ARCO ?

Klienci Valvulas ARCO  Polska mogą korzystać ze stałego wsparcia regionalnych kierowników sprzedaży  – dzięki podziałowi  na regiony mogą łatwiej kontaktować się z handlowcami.

Praca handlowców to nie tylko sprzedaż. To także opieka nad klientami i – coraz częściej – edukacja.  Regionalni kierownicy sprzedaży z ARCO  sami wychodzą z inicjatywą, informując instalatorów o nowych produktach w ofercie czy proponując im udział w organizowanych przez firmę wydarzeniach – prezentacjach  i szkoleniach.

Jednym z nich są „Śniadania z instalatorami”. Takie bezpłatne spotkania to okazja, by lepiej poznać samych handlowców, ale także innych przedstawicieli branży instalacyjnej (co może przełożyć się na ciekawe oferty współpracy). W ramach śniadań prezentowane są również nowości produktowe od ARCO  – dzięki temu dowiesz się o nich wcześniej niż inni!

Wiemy, że czytają nas nie tylko instalatorzy, ale również przedstawiciele handlowi. Jesteś jednym z nich? W takim razie przyjmij od nas serdeczne życzenia z okazji swojego święta!