Czego się dowiesz

Spis treści:


Szkolenia OZE T4A organizowane przez De Dietrich to dobre, solidne wydarzenie by poszerzyć swoją wiedzę o odnawialnych źródłach energii.


Czego nauczą mnie szkolenia OZE? Jaki jest ich plan?

Szkolenia OZE składają się z trzech części. Pierwsza część opisuje gruntowe pompy ciepła na podstawie produktu GSHP. W jej trakcie dowiesz się nieco o typoszeregu, budowie i działaniu GSHP, czym jest wymiennik gruntowy oraz jakie są przydatne akcesoria kiedy mowa o pompach gruntowych. Objaśnione zostaną także parametry działania PC. Druga część skupi się na powietrznych pompach ciepła, opisanych na przykładzie pomp produkowanych przez De Dietrich. Poza ww. aspektami PC, tematyka porusza także jednostki wewnętrzną i zewnętrzną. Trzecia i ostatnia część to pompy wykorzystywane do CWU. Zostanie przedstawiony opis produktu Kaliko TSH, jej budowa i działanie, a także dowiemy się o tajnikach instalacji tego urządzenia.

Kiedy odbędą się te wydarzenia? Czy są płatne?

Szkolenia zaplanowano na ten moment na trzy terminy. Pierwszy z nich jest już jutro, 27.04, więc jest to fajna okazja na przedmajówkowy sprint po wiedzę z zakresu OZE 🙂 Jeśli jednak chcemy sobie planować szkolenia na spokojnie, kolejne terminy to 7. i 17. maja. Szkolenia De Dietrich są bezpłatne, co jest kolejną istotną ich cechą. Maksymalna liczba uczestników każdego z tych szkoleń to 15 osób, dlatego warto się spieszyć!

Gdzie i kiedy mogę zapisać się na szkolenia OZE?

Zapisy na szkolenie odbywają się na stronie szkoleń De Dietrich, do której odnośnik znajdziesz w przycisku poniżej. Warto zaznaczyć, że wszyscy zapisani uczestnicy są uprzednio weryfikowani – dzięki temu masz pewność, że szkolenie odbywa się wewnątrz społeczności instalatorskiej, a wiedzę zdobywasz wraz z innymi fachowcami.

Aktualizacja: Pojawiły się nowe terminy tych szkoleń – 11.05 i 25.05