Czego się dowiesz

Spis treści:


Przedstawiamy wyniki konkursu Bryka Hydraulika! Kto zgarnął do swojego auta listwę LEDową? Wybór nie był prosty 🙂


Konkurs Bryka Hydraulika

Konkurs Bryka Hydraulika to plebiscyt, który ogłosiliśmy z okazji pierwszej części cyklu Instalator od Środka. Dzięki niemu, redakcja portalu Czas Na Hydraulika wybrała najlepszą Brykę Hydraulika naszej społeczności. Braliśmy pod uwagę 3 czynniki: estetykę zewnętrzną (tzw. wrażenia artystyczne 🙂 ), zabudowę wewnętrzną, a także kreatywność. Łącznie otrzymaliśmy aż 16 zgłoszeń! Czy więc wybór był prosty? Absolutnie nie 🙂 Właściciele bryk z podium otrzymują gadżety firmowe oraz Planer od Mocnej Firmy, a zwycięzca dodatkowo otrzyma listwę LEDową specjalnie dla swojej Bryki Hydraulika!

Miejsce trzecie: Mateusz Olesek

Przede wszystkim w nasze oczy rzucił się dość oryginalny kolor. Umówmy się – nie za dużo aut, a tym bardziej hydraulicznych, jest fioletowych 🙂 Do tego spodobała nam się zgrabna i przyjemna dla oka grafika, która w połączeniu z promocją z mediach społecznościowych i dostosowaniem do budowy auta sprawiła, że ta Bryka Hydraulika, mimo braku zdjęć zabudowy, trafiła na trzecie miejsce plebiscytu. Gratulujemy!

Miejsce drugie: Artur Paliwoda – F.U. Simico

W prowadzeniu biznesu warto znać i promować swoje mocne strony. Jedną z nich jest współpraca ze znanymi, dobrymi markami, które znają i ufają instalatorowi. Ufają na tyle, by uczynić go swoim autoryzowanym serwisantem. Dlatego warto promować także te marki na swojej Bryce Hydraulika! Dodatkowo, Artur wyposażył swoją Brykę w zabudowę wewnętrzną, czyli połączył przyjemne z pożytecznym, a od nas otrzymał za to dodatkowe punkty, przez co znalazł się tuż za zwycięzcą. Gratulujemy!

Pierwsze miejsce w plebiscycie Bryka Hydraulika 2021: ABC Solar

Bryka Hydraulika firmy ABC Solar to Peugeot Boxer, rocznik 2016r, w dieslu 2,3l. Dodatkowe punkty, które pozwoliły wygrać akurat tej Bryce, przyznaliśmy za własnoręczny projekt i wykonanie zabudowy wewnętrznej – w dostosowaniu do własnych potrzeb. Duża kreatywność, zapewne małe koszty oraz przekonanie nas, że dla chcącego nic trudnego! Dodatkowe atuty to prosta, ale trafiona grafika, dostosowana do samochodu. Serdecznie gratulujemy zasłużonej wygranej! Nagrodą jest lampa LEDowa, dzięki której łatwo rozpoznacie, że nadjeżdża prawdziwa Bryka Hydraulika!

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia! Poniżej galeria wszystkich nadesłanych Bryk!