Czego się dowiesz

Spis treści:


W tym odcinku cyklu “Hydraulicy na świecie” do odpowiedzi przychodzi Francja! Sprawdzimy co w lawendzie piszczy, bo odwiedzimy nie tylko Paryż, ale także Prowansję!


MesDépanneurs.fr

Francja lubi kompaktowość! Marka Mes Dépanneurs to działalność zapewniająca kompleksową obsługę domu – zajmują się nie tylko instalacjami wod-kan czy ogrzewaniem, ale także elektryką, ślusarstwem czy zakładaniem okien. Rzemieślnicy rekrutowani są przez firmę w całym kraju i poddawani są wnikliwej weryfikacji, by zapewnić klientom pewność i jakość. Takie kompleksowe podejście umożliwia rozwiązanie niemal każdego problemu, albo przynajmniej jego diagnozę, a przez to konkretne działania naprawcze. Dlatego na stronie MesDépanneurs znajdziemy specjalne narzędzie, które za pomocą krótkich pytań ustala źródło problemu, a także pokazuje orientacyjną cenę usługi. Skoro świadczy się tak wiele usług, warto się dobrze reklamować… I tak znajdziemy MesDépanneurs na: Twitterze, Facebooku, LinkedIn, Youtube, Instagramie i Pintereście. Trochę tego jest, nie? 🙂

Rakor Plomberie – Francja, chociaż trochę Szwecja!

Przenosimy się do Lyonu, gdzie znajdujemy firmę która nie boi się ani pracy, ani korków. Rakor Plomberie porusza się bowiem po mieście za pomocą specjalnych, spersonalizowanych pod firmę pojazdów. Są one dostosowane nie tylko do omijania korków ale od razu także przewożenia rzeczy potrzebnych przy pracy! Przy wyborze tej komunikacji mógł decydować również aspekt ekologiczny – nie generuje się spalin 🙂 Trochę przypomina to jedną ze szwedzkich firm, które opisywaliśmy! Rakor na swojej stronie, także nieco na wzór Szwedów, pokazuje swoich pracowników z twarzy i specjalności. To zdecydowanie firma na miarę XXI wieku!

Plomberie Magnan et Chaix

Naszą podróż po Francji kończymy w lawendowej Prowansji… Chociaż nie spacerujemy po jej polach, ale po stronach internetowych! Na wyróżnienie szczególnie zasługuje strona Plomberie Magnan et Chaix. Prezentuje się po prostu przepięknie, interaktywnie, nowocześnie. Takie strony od razu podnoszą wiarygodność firmy i wiążą z nią pozytywne emocje. Jesteśmy pewni, że ich praca jest tak estetyczna, jak wizytówka w Internecie! 🙂 Samo przedsiębiorstwo działa w branży od ponad 60 lat, wciąż dostosowując się do panujących trendów. Jak sami o sobie mówią, to “Hydraulicy, którzy słuchają Twoich potrzeb”!

A w poprzednich odcinkach odwiedziliśmy…