Czego się dowiesz

Spis treści:


Już 16. w Poznaniu i 17. września w Łodzi odbędą się szkolenia z systemów rekuperacji VentClear, które mamy przyjemność organizować wraz z firmą Spiroflex i Grupą SBS!


Gdzie i kiedy się spotkamy?

Szkolenia z systemów rekuperacji VentClear zaplanowane są na dwa terminy. W czwartek, 16.09 widzimy się w Poznaniu, a w piątek 17.09 w Łodzi. Obydwa szkolenia odbędą się w hotelach Ibis. W stolicy Wielkopolski szkolenie trwać będzie od godziny 11:00 do 15:00, a dzień później, w centralnej Polsce, od 9:00 do 13:00. Zdajemy sobie sprawę z tego, że będziemy odczuwali głód nie tylko wiedzy, więc po szkoleniu zapraszamy na obiad.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: instalator@spiroflex.pl

Tematyka szkolenia z systemów rekuperacji VentClear

Program szkolenia obejmuje wiele niezbędnych zagadnień, zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej, a także prawnej. Porozmawiamy m.in. o zmianach w przepisach prawa budowlanego i ogólnych pojęciach z zakresu wentylacji mechanicznej. Poznamy zasady dobrego doboru i wykonania instalacji oraz obsługi urządzenia. Na deser omówimy nową ofertę systemów rekuperacji VentClear. Szykuje się nam solidna porcja wiedzy!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Rekuperacja VentClear

Rekuperatory VENT CLEAR  to nowa generacja central wentylacji mechanicznej posiadająca szereg modyfikacji i ulepszeń korzystnie wpływających na parametry ich pracy. Charakteryzują się zwiększaną wydajnością, zwiększonym odzyskiem ciepła, cichszą pracą i łatwiejszą obsługą serwisową. Warto wspomnieć także o dostępności, jaka charakteryzuje firmę Spiroflex, dystrybutora rekuperacji VentClear. Pomoc przy projekcie, doborze, a także instalacji czy serwisie bywa nieoceniona.