Czego się dowiesz

Spis treści:


Dalej mobilizujemy się do walki #RazemDlaCzystegoPowietrza! Do Macieja Janowskiego oraz całego zespołu Immergas Polska dołączył Adam Bielecki.


Adam Bielecki wspiera kampanię Immergas #RazemDlaCzystegoPowietrza

Adam Bielecki to człowiek z ogromną pasją i motywacją do działania, taternik, alpinista, himalaista. Choć zdobywa najwyższe szczyty Ziemi, to nie patrzy na nią i jej problemy z góry. To dzięki przyrodzie robi to, co kocha. Naturalnie podejmuje i wspiera działania, które pomagają chronić środowisko przed degradacją. Właśnie dlatego przyłączył się do walki #RazemDlaCzystegoPowietrza!

Kampania #RazemDlaCzystegoPowietrza

Razem dla Czystego Powietrza to kampania Immergas mająca na celu zwiększenie świadomości społeczeństwa w kwestii smogu i zaproponowanie rozwiązań tego problemu. Kampania wpisuje się w strategię odpowiedzialnego biznesu Immergas, która zakłada upowszechnianie proekologicznych postaw i zachowań. Jako producent urządzeń grzewczych marka musi działać także na rzecz promowania odnawialnych źródeł energii oraz urządzeń, które dostarczają ciepło wykorzystując właśnie te źródła. W roku 2019 stwierdzono 43000 przedwczesnych zgonów spowodowanych przez smog. Dla zobrazowania – to tak, jakby smog w jeden rok zabił prawie całą populację Skarżyska-Kamiennej, setnego największego miasta w Polsce. Czas, by zacząć działać!

Rola Immergas jako wiodącego producenta urządzeń grzewczych

Marka Immergas jako jako jedna z pierwszych wprowadziła na polski rynek gazowe kotły kondensacyjne. Urządzenia te w dużym stopniu przyczyniły się do poprawy jakości powietrza, stając się realną alternatywą dla kotłów stałopalnych. Teraz przyszedł czas na kolejny krok – pompy ciepła, zapewaniające komfort ogrzewania, chłodzenia, a także dostarczają ciepłą wodę użytkową, jednocześnie troszcząc się o środowisko.