Czego się dowiesz

Spis treści:


Spieszymy przekazać dwie nowe wiadomości od AFRISO. Pierwsza z nich to nowe grupy bezpieczeństwa GAK z przyłączem do naczynia przeponowego. Druga natomiast to promocja – podwojone nyple za cyrkulację!


Nowe grupy bezpieczeństwa GAK

Grupy bezpieczeństwa GAK zastosujesz w zamkniętych instalacjach grzewczych i chłodzących. Składa się na nie kilka komponentów. Manometr pozwoli skontrolować ciśnienie w instalacji, pionowy odpowietrznik automatyczny usunie z instalacji nagromadzone powietrze, a zawór bezpieczeństwa zapewni nam ochronę instalacji w przypadku za dużego ciśnienia czynnika. Nowe grupy są także wyposażone w szybkozłącze do łatwego podłączenia naczynia przeponowego.

Budowa grupy bezpieczeństwa GAK

Promocja! Podwojone nyple za cyrkulację!

Dla zapewnienia optymalnej cyrkulacji ciepłej wody użytkowej warto zastosować sprawdzone rozwiązanie – grupy pompowe WZS. Dostępne w dwóch wersjach (WZS 100 i WZS 75) produkty charakteryzuje kompaktowa i przemyślana konstrukcja, która minimalizuje ryzyko błędnego wykonania instalacji cyrkulacji c.w.u. Dotychczas bonus za montaż i zarejestrowanie grupy w Drużynie A wynosił 50 nypli. Jednak do końca roku nagroda zostaje podwojona! Każda grupa pompowa WZS to teraz 100 nypli na Twoje konto.

Drużyna A

Nie jesteś jeszcze członkiem Drużyny A? Nic straconego! Zapraszamy do wyjątkowego programu partnerskiego dla instalatorów. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz: bogaty katalog nagród, konkursy, ciekawe szkolenia, wsparcie techniczne, a także grupę dla profesjonalistów na Facebooku. Dzięki zakupom produktów AFRISO oraz poszerzaniu swojej wiedzy zdobywasz nyple, które możesz wymienić na nagrody lub na złotówki!