Czego się dowiesz

Spis treści:


Nie, nie chodzi o dropshipping 🙂 Zajmujesz się handlem, albo chciałbyś zacząć, ale nie wiesz jak postawić pierwsze kroki? Poznaj ofertę HAP Armatura!


Co oferuje HAP?

Jak otworzyć własną hurtownię instalacyjną, najlepiej bez angażowania środków finansowych? Odpowiedź na to pytanie nie jest aż tak skomplikowana, jak mogłoby się wydawać. Zostań partnerem HAP Armatura i dołącz do sieci franczyzowej nowoczesnych hurtowni hydraulicznych! W ramach współpracy otrzymasz:

  • Pełne wsparcie – w założeniu i prowadzeniu Twojego biznesu
  • Przychód gwarantowany – Przez pierwsze 12 miesięcy.
  • Towar i wyposażenie hurtowni – HAP dostarczy Ci produkty i niezbędne narzędzia.
  • Dostęp do Know How – szkolenia i dostęp do zaplecza produktowego, logistycznego i informatycznego.
  • Auto dostawcze z windą – nie musisz inwestować w sprzęt.
  • Wpływ na ceny i rabaty – możliwość tworzenia własnej polityki rabatowej.
  • Budżet marketingowy – na akcje marketingowe Twojego oddziału.

Jak to działa? Jak otworzyć własną hurtownię instalacyjną?

Ważne jest, żebyś mógł w 100% skupić się na prowadzeniu biznesu. Dlatego właśnie HAP przejmuje na siebie takie sprawy jak opłacenie wynajmu lokalu, zapewnienie Renault Mastera, zapewnienie dostaw i utrzymanie stanów magazynowych wg zapotrzebowania. Jednak franczyza jest partnerstwem, dlatego musisz sprostać pewnym wymaganiom. To m.in. przedsiębiorcze podejście do biznesu, umiejętność zarządzania hurtownią i jej pracownikami. Partnerzy muszą dbać także o godne reprezentowanie drugiej strony. Więcej informacji znajdziesz w przycisku poniżej – a jeśli wolisz posłuchać wprost, co Piotr ma do powiedzenia, zapraszamy na film!

No i jak? Oferta bardzo ciekawa, co? 🙂 Jeśli jesteś zainteresowany, albo chciałbyś skorzystać, ale masz wątpliwości – koniecznie skontaktuj się z Piotrem Kuszewskim z HAP-u.
📞 +48 575 300 564 📧 p.kuszewski@hap.pl

Jak otworzyć własną hurtownię instalacyjną? Zapraszamy na film!