Czego się dowiesz

Spis treści:


Wczoraj do stowarzyszenia OSFIS dołączył jubileuszowy, setny członek !


Kim jest setny członek?

Certyfikat ze złotym numerem członkowskim otrzyma Kolega Przemek Cygan. Jest to setny instalator, który zdecydował się dołączyć do OSFISu i razem ze Stowarzyszeniem budować teraźniejszość i przyszłość branży instalacyjnej. Cieszymy się, że OSFIS rośnie w siłę i działa dalej dla dobra nas wszystkich.

Czym jest OSFIS?

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Instalacyjnych i Serwisowych to polskie stowarzyszenie zrzeszające firmy instalacyjne i serwisowe. Stowarzyszenie powstało dzięki wspólnej inicjatywie kilku właścicieli firm instalatorskich działających na terenie kraju. Początkowo, firmy te zaczęły grupować się wokół idei wspólnego marketingu i promocji. Szybko jednak zauważono, że efekt połączenia sił daje o wiele więcej możliwości. Tak powstała najpierw idea, a później decyzja o sformalizowaniu działalności i powołaniu Stowarzyszenia, które wesprze rozwój firm instalacyjnych i serwisowych na terenie Polski.

Jak działa OSFIS?

Dla Edukacji

Sztandarowym projektem Stowarzyszenia jest #zawódmożliwości. To program mający na celu ogólnie pojętą promocję zawodu instalatora i serwisanta wśród młodych. Działania, jakie podejmuje OSFIS to np. przystosowywanie firm instalacyjnych do szkolenia uczniów, organizacja kursów dla nauczycieli zawodowych, współpraca i zaopatrywanie szkół branżowych, czy udzielanie stypendiów dla najzdolniejszych uczniów.

Dla społeczności

Poza działaniem ideowym, Stowarzyszenie dba o integrację i poznawanie się instalatorów z całej Polski, by stworzyć jedną, wielką społeczność branżową. Dlatego cyklicznie odbywają się wydarzenia sportowe, spotkania na żywo i on-line. Dzięki składkom członkowskim, OSFIS nawiązał współpracę z kancelarią prawną, która służy pomocą każdemu członkowi.

Ponadto, OSFIS w tym roku organizował także Polski Dzień Hydraulika, nad którym mieliśmy zaszczyt sprawować opiekę medialną. Podsumowanie PDH 2021 zobaczysz:

Dlaczego warto wstąpić do Stowarzyszenia?

OSFIS jako zespolenie instalatorów i serwisantów całej Polski wciąż zyskuje na znaczeniu. Jest to silny punkt w kreowaniu wizerunku hydraulika, w negocjacjach z producentami, ale także w kwestii edukacji. Z każdym zapisanym członkiem, waga Stowarzyszenia i jego możliwości powiększają się, bo w końcu w grupie siła!

Przeczytaj więcej i zapisz się do OSFIS!