Czego się dowiesz

Spis treści:


Płyty przyciskowe JOMO to połączenie ponad 100 lat doświadczenia ze świeżym, wizjonerskim designem


Co wyróżnia te produkty?

Płyty przyciskowe Exclusive 2.1, Exclusive 2.2, Elegance i Avantgarde są wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego. Oferują wykończenia powierzchni w kolorach: biały, chrom połysk, a także chrom matowy. Wraz z poszerzeniem oferty płyt o nowe kolory – czarny matowy i biały matowy, oferta Jomo wzbogaciła się o ponad 19 indywidualnie skonfigurowanych modeli. Jest to dobra wiadomość dla ludzi szczególnie wysoko ceniących nie tylko nowoczesny design, ale także szerokie możliwości personalizacji łazienkowego wnętrza.

Płyty przyciskowe JOMO w nowych kolorach

W serii Excusive 2.0 kolor czarny matowy pojawił się jako wersja podstawowa w płycie przyciskowej wykonanej z tworzywa ABS. To matowe wykończenie znamionuje najwyższą elegancję oraz dbałość o detale. Jest niezwykle miłe w dotyku i łatwe w utrzymaniu czystości. Kolor czarny matowy jest coraz bardziej popularny, nie mówiąc tylko o łazienkach. Ukazują się przecież nowe modele samochodów, komputerów i innych produktów, które w czarnym macie wyglądają zjawiskowo.

Więcej o marce JOMO

Jomo należy do sanitarnej grupy Werit – cenionego producenta elementów podtynkowych, a także wielu innowacyjnych produktów z tworzyw sztucznych. Marka ta ma za sobą 100 lat doświadczenia i jest obecnie najstarszym
niemieckim producentem urządzeń spłukujących.

Zobacz jak prezentują się płyty przyciskowe JOMO