Czego się dowiesz

Spis treści:


Szwecja to ciekawy kraj, jedyny w swoim rodzaju. Jest wiele rzeczy, które różni ten kraj od Polski, ale jak to wygląda jeśli chodzi o hydraulikę? Wybraliśmy i opisaliśmy 3 szwedzkie firmy instalacyjne!


Cyklande Rörmokaren – Szwecja i ekologiczne podejście do życia

Szwecja znana jest ze swojej Perły Północy – Sztokholmu. Cyklander Rörmokaren to firma operująca właśnie głównie w stolicy kraju, specjalizująca się w dwóch aspektach: hydraulice i jeździe na rowerze! Życie i praca w tak dużym mieście równa się marnowaniu czasu w korkach. Ale dlaczego to robić, skoro dzięki rowerowi omijamy korki i jeździmy ekologicznie? Ich rowery są specjalnie przystosowane do szybkiej, choć bezpiecznej jazdy oraz do przewożenia narzędzi i innych rzeczy niezbędnych do pracy. Cyklander Rörmokaren to firma, która stawia na faktyczny rozwój. Ich celem jest dostarczanie kompletnych rozwiązań dla klientów poprzez oferowanie usług, których nie oferują tradycyjne firmy hydrauliczne, takich jak malowanie, stolarstwo, układanie płytek i różnego rodzaju rozwiązania elektryczne. Jest to przedsiębiorstwo młode, dynamiczne, innowacyjne i z nowym spojrzeniem na życie i pracę!

Więcej o firmie przeczytasz tutaj! UWAGA: strona jest w j. szwedzkim, dlatego zalecamy Google Tłumacz 🙂

RS RÖRSERVICE

RS Rörservice AB ma ponad 20-letnie doświadczenie w różnego rodzaju pracach hydraulicznych i oferuje serwis, konserwację i instalację wodno-kanalizacyjną nowej produkcji, głównie na terenie Sztokholmu. Firma zdaje sobie sprawę z konsekwencji awarii instalacji wodnych, dlatego ich mottem jest “zapobiegać, nie naprawiać”. Chociaż oczywiście pomogą w sytuacji każdej awarii 🙂 Co ciekawe, jednym z głównych źródeł informacji z życia firmy i jej działalności jest Instagram. Pojawiają się tam nie tylko zdjęcia z realizacji, ale po prostu codziennie zdjęcia pokazujące jak żyją i bawią się hydraulicy 🙂 To pokazuje, jak ważne w życiu firmy instalacyjnej i serwisowej mogą być media społecznościowe!

PROVVS

Provvs to firma także ze Sztokholmu, która charakteryzuje się bardzo bezpośrednim i prostym podejściem do klienta. Każde ich działanie jest przejrzyste i skierowane wprost do klienta indywidualnego. Z tego względu na stronie można zobaczyć np. jak wyglądają 3 etapy współpracy z hydraulikiem, blog prowadzony przez właściciela firmy czy mała galeria z realizacji i życia firmy, ale co najciekawsze – FAQ, czyli pytania najczęściej zadawane hydraulikowi. Jakie pojawiają się pytania? Od najprostszych – czym zajmują się hydraulicy, lub z jakich dofinansowań można skorzystać, aż do bardziej praktycznych: co zrobić, gdy rura zaczyna przeciekać, co mogę wylać do odpływu czy co zrobić, kiedy z kranu leci zabarwiona woda. Provvs także żyje na Instagramie! A co tam wstawiają? 🙂

Bonus: Nadać swojej firmie twarz, czyli ekipa Jarla Rör

Jarla Rör to firma, która wykonuje duże i małe prace hydrauliczne dla osób prywatnych, stowarzyszeń najemców, firm i branż. Co nas urzekło to to, jak ludzko podchodzą do swojej pracy. Klient jeszcze przed przyjściem instalatora zna go z imienia, nazwiska i twarzy… Nam się podoba!

A Ty? Jakie masz doświadczenia ze Szwecji? 🙂
Koniecznie daj znam znać na naszym Facebooku, albo na mailu kontakt@czasnahydraulika.pl Czekamy na Wasze historie!