Czego się dowiesz

Spis treści:


Czy przy kawie można porozmawiać z ekspertem na ciekawe, techniczne tematy? Można, jeszcze jak! Dlatego zapraszamy do wzięcia udziału w naszej Technicznej Kawie!


Techniczna Kawa w tym tygodniu

Techniczna Kawa w tym tygodniu będzie prawdziwą rozmową przy kawie, w której każdy będzie mógł wziąć udział! Już w czwartek, o godzinie 10:00 na naszym Facebooku spotkamy się na żywo z Piotrem Obałą, technicznym doradcą klienta Flamco Meibes! Skupimy się na bardzo ważnym zagadnieniu w kontekście żywotności instalacji – a więc separacji powietrza i zanieczyszczeń. Przede wszystkim porozmawiamy o tej problematyce i rozwiązaniach, a z racji, że nadawać będziemy na żywo, będziemy mogli na bieżąco odpowiadać na pojawiające się komentarze. Dlatego warto być z nami!

Jak to się zaczęło?

Techniczna Kawa rozpoczęła się nagraniem z prawdziwym ekspertem w dziedzinie OZE. Naszym gościem był Michał Rzewuski z firmy BDR Thermea Polska, dystrybutora marki De Dietrich! Tematyka obejmowała podstawowe zagadnienia w dziedzinie pomp ciepła, ale z czasem będziemy poruszać je coraz bardziej dogłębnie! Na razie jednak dowiedzieliśmy się jaki jest podział pomp ciepła, jak one w ogóle działają i co to jest układ termodynamiczny, a także zmierzyliśmy się z prawdziwym smokiem – COP. Z niecierpliwością czekamy na komentarze – rozwiejemy każdą wątpliwość i odpowiemy na każde pytanie. Cykl powstał przecież z myślą o Instalatorze!

Czym jest Techniczna Kawa?

Techniczna Kawa to cykl filmów i podcastów, a także nagrań na żywo, w których będziemy spotykać się z ekspertami w branży i rozmawiali z nimi na temat problemów i ich rozwiązań, nowych produktów i możliwości! Filmy będą krótkie, ale pełne merytorycznej wartości i wiedzy. Cykl kierujemy nie tylko do wyjadaczy wśród instalatorów, ale także uczniów. Nie zapominamy także o klientach, którzy wciąż szukają rzetelnej wiedzy. Postaramy się dokładnie opisywać problemy, z jakimi przychodzi nam mierzyć się w branży, i proponować ich rozwiązania. Stawiamy bowiem na interakcję – to będzie rozmowa, do której każdy będzie mógł dołożyć swoją cegiełkę! 🙂