Czego się dowiesz

Spis treści:


Do rozpoczęcia turnieju EURO 2020 pozostało tylko kilka dni… Dlatego chcemy nieco przybliżyć jak świętować będzie społeczność Czas Na Hydraulika!


Liga CNH

EURO 2020 będzie wyjątkowe z wielu względów. Przez pandemię został nie tylko przesunięty o rok, ale jego forma też będzie różniła się od normalnej. Ponadto od poprzednich mistrzostw minęło 5 lat, dlatego główni aktorzy na europejskiej scenie także się zmienili. Nadeszła młodość, dynamika, życiowa forma kolejnych zawodników… Nasza podpowiedź: warto zastanowić się kto z młodych, albo drugoplanowych zawodników namiesza na turnieju! Każdy może powiedzieć, że najlepszy byłby skład z Lewym, Courtoisem, Mbappe i innymi De Bruynami, ale to przecież żadna sztuka! 🙂

Liga CNH pozwala Ci na wyselekcjonowanie własnego składu, który może namieszać na EURO! Twój skład musi składać się z 15 zawodników o łącznej wartości która nie przekracza 100mln euro. Każdy z zawodników na podstawie prawdziwego meczu w realnym życiu otrzymuje w naszej lidze punkty. Są to zarówno premie, np. bramka, czy czyste konto, jak i kary, np. za sprokurowanie karnego i czerwoną kartkę. Następnie sumujemy wszystkie punkty zawodników naszego składu i na tej podstawie tworzymy ranking selekcjonerów CNH! Być może to brzmi skomplikowanie, ale okazuje się być łatwe i intuicyjne. W razie potrzeby napisz na Facebooku, pomożemy Ci wziąć udział w lidze! 🙂

Liga typerów EURO 2020

Zabawa w selekcjonera to pierwszy przystanek w naszej wspólnej podróży po EURO. Przygotowaliśmy także specjalną ligę typerów! Przed nami 51 meczów, także jest co przewidywać! 🙂 A co konkretnie można typować?

  • dokładny wynik spotkania
  • strzelca pierwszej bramki
  • który zespół strzeli pierwszą bramkę

Za poprawne wytypowanie każdego z tych trzech aspektów otrzymujesz punkty, na podstawie których tworzymy ranking najlepszych typerów społeczności Czas Na Hydraulika!

Ankieta w ramach cyklu “Instalator od Środka!”

Oczywiście przeprowadzimy badanie wśród naszej społeczności. Jak ważna jest piłka nożna? Jaka liga jest twoja ulubiona? Jaki piłkarz w reprezentacji Polski był najlepszy w historii? Mamy wiele ciekawych pytań, dlatego zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety!

Strefa kibica CNH

Już niedługo na naszym portalu pojawi się strefa kibica CNH! Co się tam znajdzie? Wszystkie informacje o lidze CNH i lidze typerów CNH, aktualne rankingi, wyniki, a także galeria kibiców społeczności Czas Na Hydraulika! Jeśli masz zdjęcie z meczu, najlepiej w białoczerwonych barwach, a może nawet zdjęcie z tego EURO, koniecznie wyślij je na Facebooku Czas Na Hydraulika!

Zapraszamy na live o EURO2020 !

O tym, co to jest liga CNH i liga typerów, objaśniliśmy na specjalnym nagraniu na żywo! Opisaliśmy tam jak dokładnie dołączyć do Ligi, co należy zrobić i jak zostać najlepszym selekcjonerem i typerem społeczności Czas Na Hydraulika 🙂