Czego się dowiesz

Spis treści:


Power of Green przedstawia realizacje z wykorzystaniem szwedzkich pomp ciepła Energy Save! Zobacz jak w akcji prezentują się nowoczesne, ekologiczne urządzenia grzewcze!


Łapino

Realizacja pompy ciepła Energy Save w Łapinie to pierwszy przystanek w naszej podróży. Dwie jednostki o mocy 11kW w wersji SPLIT zainstalowane zostały w budynkach bliźniaczych. Urządzenia podgrzewają układy mieszane centralnego ogrzewania oraz ciepłą wodę użytkową. Ta inwestycja dobrze pokazuje dwufunkcyjność pomp ciepła – ogrzewają one nie tylko pomieszczenia, ale także CWU! To dobry argument, który zdecydowanie miał wpływ na decyzję klienta.

Pompy ciepła Energy Save w Chwaszczynie

Kolejny monoblok od Szwedzkiego producenta pomp ciepła Energy Save ogrzewa dom o łącznej powierzchni ponad 160 metrów kwadratowych. W tym budynku zastosowana została wersja “Tower” czyli popularna „lodówka”. Cała kotłownia zmieściła się na powierzchni 1,5 m2.

Rozbudowany monoblok w Kłębowie

Pompa ciepła typu monoblok, tym razem w wersji rozbudowanej. Takie rozwiązanie pozwala nam w maksymalnym stopniu dopasować instalację do potrzeb klienta. W tym przypadku klient wybrał pompę monoblok ze względu na dużą odległość kotłowni od jednostki zewnętrznej. Instalatorzy stanęli przed trudnym zadaniem, ale zdali ten test na piątkę!

Pompy ciepła Energy Save

Energy Save to szwedzki producent pomp ciepła, który z sukcesem zdobywa rynek tych urządzeń. Możliwe jest to dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, a także technologii, połączonej z komponentami najwyższej jakości. Oficjalnym importerem pomp ciepła Energy Save w Polsce jest firma Power of Green. Zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą i skorzystania z pomocy, wiedzy i doświadczenia!

Zastanawiasz się jakie są koszty instalacji pompy ciepła?