Czego się dowiesz

Spis treści:


Immergas rozpoczyna serię darmowych szkoleń dla instalatorów. Pierwsze webinary poświęcone będą nowej generacji kotłów Victrix Zeus Superior. Na szkoleniu czeka nie tylko duża porcja merytoryki, ale także niespodzianka!


Kiedy i w jakiej formie odbędą się szkolenia Immergas?

Najbliższe szkolenia Immergas zaplanowano na maj i czerwiec. Na ten moment są to dwa terminy – w środę 26. maja, oraz tydzień później, w środę 2. czerwca. Jest to wydarzenie bezpłatne, skierowane przede wszystkim dla instalatorów, które odbędzie się w formie online. Dzięki temu zyskujesz możliwość zyskania dużej porcji wiedzy od ekspertów Immergas bez wychodzenia z domu! Wiemy, że przyjemne z pożytecznym to bardzo dobre połączenie, dlatego oprócz zdobywania wiedzy, możesz także wygrywać nagrody w konkursach, a także skorzystać z niespodzianki! 🙂

Zapisz się na webinar Immergas!

Jaka będzie tematyka szkolenia Immergas?

Wydarzenie dotyczyć będzie nowej generacji kotłów Victrix Zeus Superior. To połączenie możliwości i zalet kotłów z zasobnikiem z niewielkimi rozmiarami urządzeń wiszących. To wygodny kompromis dla osób, które nie chcą rezygnować z komfortu użytkowania ciepłej wody, a jednocześnie nie posiadają wystarczającej przestrzeni na zamontowanie wolnostojącego zasobnika. Nowa linia wyposażono w nowe funkcjonalności, dzięki czemu obsługa kotła będzie jeszcze łatwiejsza, a praca kotła wydajniejsza.

Co to za niespodzianka?

Szkolenie Immergas to okazja nie tylko do zdobycia wiedzy, ale także zyskania dodatkowej nagrody! 🙂 Dla instalatorów, którzy wezmą udział w szkoleniu, Immergas przygotował specjalną promocję premierową, w której do wyboru będą dwa pakiety! Pierwszy z nich to zestaw podłączeniowy w szacht Ø60/100 za 1 PLN, a drugi to filtr magnetyczny MG1 także za 1 PLN!