Czego się dowiesz

Spis treści:


Popularne i cenione szkolenia z De Dietrich są dostępne także w wakacje! Plan spotkań z ekspertami OZE jest już dostępny tak, by poszerzyć swoją wiedzę można było także latem!


Szkolenia OZE

Szkolenia De Dietrich odbywają się aktualnie zarówno w formie online, jak i stacjonarnie. Oczywiście szkolenia internetowe skupiają się na teorii, a tradycyjne już na praktyce, z produktem w ręku! Najbliższe, bezpłatne szkolenie online, zatytułowane “Technika Odnawialnych Źródeł Energii T4A”, na które wciąż można się zapisać odbędzie się już w czwartek 24.06. A jeśli szkolenie online już za Tobą, zapraszamy na praktykę! Najbliższe stacjonarne szkolenia odbędą się:

  • w Grodzisku Mazowieckim, 5.07, cena: 90zł bez noclegu, 300zł z noclegiem
  • we Wrocławiu 8.07 i 12.07, cena: 90zł bez noclegu, 300zł z noclegiem

Plan szkoleń z Techniki OZE T4A na sierpień natomiast wygląda tak:

  • we Wrocławiu: 17-18.08 i 30-31.08, cena: 90zł bez noclegu, 300zł z noclegiem
  • w Grodzisku Mazowieckim: 3-4.08, i 23-24.08, cena: 90zł bez noclegu, 300zł z noclegiem

Z doświadczenia wiemy, że szkolenia De Dietrich bardzo szybko są zapełniane, dlatego warto zarezerwować sobie miejsce jak najszybciej! Jednym z produktów jakie poznasz na szkoleniach OZE są pompy ciepła De Dietrich z serii Alezio. A kiedy już zdecydujesz się na instalację, warto kupić urządzenie na przystępnych warunkach, jakie oferuje Spółdzielnia!

Zapraszamy na Techniczną Kawę

Jeśli zdecydujesz się na szkolenie w Grodzisku Mazowieckim, swoją wiedzą podzieli się Michał Rzewuski, ekspert w dziedzinie OZE. Mamy przyjemność rozmawiać z Michałem w ramach Technicznej Kawy, dlatego mamy pewność, że jego szkolenia są pełne przystępnej i solidnej wiedzy merytorycznej. Dostępność szkoleniowców i ich chęć do pomocy sprawia, że ze szkolenia wychodzi się bez żadnych wątpliwości. Z resztą, żeby się o tym przekonać wystarczy obejrzeć poprzedni odcinek Technicznej Kawy! 🙂

Poznaj szkolenia De Dietrich

Szkolenia De Dietrich nie od dziś cieszą się renomą i popularnością wśród instalatorów. Wynika to nie tylko z doświadczenia ekspertów, ale także otwartości na rozmowę i udział instalatora w szkoleniu, opartym na produktach wysokiej jakości. Kompleksowa wiedza o wielu rodzajach urządzeń grzewczych, nie tylko o kotłach kondensacyjnych, ale także pompach ciepła jest niezbędna każdemu instalatorowi. W tej kwestii warto zaufać sprawdzonym szkoleniowcom De Dietrich!