Czego się dowiesz

Spis treści:


W imieniu naszego nowego partnera – FLOWAIR, zapraszamy na branżowe szkolenia stacjonarne z zakresu nowoczesnych technik grzewczych i wentylacyjnych!


Zakres szkolenia

Szkolenia FLOWAIR dla branżystów obejmują część teoretyczną i praktyczną. Uczestnicy są dzieleni na grupy 8-osobowe, według kwalifikacji zawodowych – by jak najlepiej spersonalizować wiedzę do potrzeb. Część teoretyczna to wykłady dotyczące np. budowy i zasady działania nagrzewnic, kurtyn powietrznych oraz jednostek odzysku ciepła, prawidłowego doboru urządzeń, możliwości ich zastosowania popartych przykładami oraz elementów automatyki. Ciekawym elementem na jaki warto zwrócić uwagę jest case study – opisanie i analiza sytuacji z życia wziętych, co stanowi wprowadzenie do części praktycznej.

Druga część szkolenia pozwala nabyć praktyczną wiedzę dotyczącą niezbędnych czynności do prawidłowego montażu i uruchomienia aparatów grzewczo – wentylacyjnych. Podczas zajęć przedstawiane są także najczęściej pojawiające się błędy w czasie instalacji i serwisu oraz sposób ich rozwiązania. Część praktyczna odbywa się w specjalnie przygotowanym laboratorium.

Gdzie, kiedy i jak zapisać się na szkolenia FLOWAIR?

Firma FLOWAIR prowadzi szkolenia całorocznie, a terminy ustala się indywidualnie w zależności od ilość osób w danej grupie szkoleniowej. Zajęcia odbywają się w Gdyni w siedzibie firmy, w którym znajduje się showroom, laboratorium i sale szkoleniowe. Koszt szkolenia pokrywa firma FLOWAIR – organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe, wyżywienie, pełną dokumentację urządzeń oraz wsparcie poszkoleniowe trenera. FLOWAIR nie pokrywa kosztów noclegów, z pewnością pomogą jednak w rezerwacji hotelu.

Zarówno formularz do zapisu, jak i więcej informacji o szkoleniach znajdziesz w przycisku poniżej! 🙂

FLOWAIR – intelligent air flow

Polska firma FLOWAIR to ekspert w ogrzewaniu i wentylacji obiektów średnio- i wielkokubaturowych. Jak czytamy na stronie internetowej, z pasją kreują i dostarczają na rynek nowatorskie i kompleksowe rozwiązania grzewczo-wentylacyjne. Historia firmy to droga licznych innowacji produktowych. Dynamiczny zespół, który łączy w sobie wiedzę i doświadczenie projektantów wzornictwa przemysłowego, inżynierów, automatyków oraz ekspertów z innych dziedzin nieustannie podąż za najnowszą technologią, szukamy prostych, a zarazem funkcjonalnych rozwiązań. Ciągłe udoskonalanie i rozwój produktów, pozwala wyznaczać trendy w branży HVAC.