Czego się dowiesz

Spis treści:


Coraz częściej jesteśmy świadkami przebranżawiania się, szukania swojego miejsca, nawet przez dorosłe już osoby. Dlatego dziś, nieco nostalgicznie i melancholijnie, pytamy: gdzie byś teraz był, gdybyś mógł cofnąć się w czasie?


Ankieta “Powrót do przyszłości!”

“Powrót do przyszłości” to badanie, które nieco odbiega od poprzednich części cyklu Instalator od Środka. Przede wszystkim zawsze pytaliśmy o teraźniejszość, a teraz cofamy się w czasie! 🙂 Sam temat też nie jest całkowicie kolorowy – pytamy głównie o życie zawodowe, w którym wszyscy mamy wzloty i upadki, plusy i minusy. Ankieta zbada, czy dlaczego instalatorzy naszej społeczności są właśnie instalatorami, a gdyby mogli wsiąść do wehikułu czasu – kim by się stali? 🙂

Dlaczego proponujemy “Powrót do przyszłości”?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasza branża jak każda inna ma swoje zalety, ale także wady. Cieszymy się z tak wspaniałej społeczności, czujemy powołanie i pasję, które sprawiają że do pracy idziemy codziennie z wolą walki. Z drugiej strony jednak spotykamy przypadki wypalenia zawodowego, albo po prostu zmęczenia tym wszystkim. Czasem pojawiają się wątpliwości – czy moja praca to jest właśnie to, czym chcę się zajmować? Uważamy to za bardzo ważne kwestie i problem, którego nie powinno się pomijać. Rozmawiajmy, dyskutujmy i przede wszystkim – wspierajmy się!

Cykl Instalator od Środka

„Instalator od środka” to nowy cykl ciekawych pytań i jeszcze ciekawszych odpowiedzi na wiele życiowych tematów. Każdej środy zadamy pytanie, przez które poznamy instalatorów od środka. O co spytamy? Nawet o najbardziej przyziemne tematy: najlepsze piwo, najpiękniejsze kobiety, ulubione miejsca wakacyjne… W tym tygodniu zadamy nieco poważniejsze pytania 🙂 Zobacz poprzednie wyniki ankiet: