Czego się dowiesz

Spis treści:


Zapraszamy na drugi odcincek serii Techniczna Kawa z Flamco Meibes! Naszym gościem ponownie będzie niezastąpiony Piotr Obała, z którym porozmawiamy o grupach pompowych MeiFlow Top S!


Co, gdzie, kiedy i jak?

MeiFlow Top S to grupy pompowe od Flamco Meibes, a zarazem temat naszej kolejnej Technicznej Kawy z Flamco Meibes! Wraz z Piotrem Obałą porozmawiamy o tym, dlaczego te grupy pompowe odniosły taki sukces, co jest ich tajemnicą, a także jak wydobyć z nich 100% potencjału! W trakcie live dołączy do nas gość specjalny, ale jego tożsamość pozostanie tajemnicą aż do jutra… Transmisja na żywo odbędzie się bowiem już jutro, w czwartek 10.06 o godzinie 11:00, na naszym profilu na Facebooku 🙂 A co zrobić, żeby na pewno go nie przegapić?

MeiFlow Top S

MeiFlow Top S dobrze sprawdza się zarówno w obiegach grzewczych, jak i chłodniczych. Dzięki mieszaczowi o specjalnej konstrukcji, łatwo zmienisz stronę zasilania i powrotu (lewa/prawa). Ta uniwersalność to duża zaleta, zwłaszcza w kotłowniach o małej powierzchni! W standardzie gniazdo czujnika temperatury w zaworze kulowym za pompą, a dla bardziej wymagających użytkowników, którzy chcą sprawdzonej ochrony instalacji, dostępna jest wersja ze zintegrowanym separatorem zanieczyszczeń. Flamco Meibes jak zwykle nie tylko ceni sobie uniwersalność i łatwość montażu, ale także wysoką jakość komponentów i innowacyjny design!

Techniczna Kawa

Techniczna Kawa to cykl spotkań z ekspertami, z którymi rozmawiamy o najnowszych rozwiązaniach z branży. Mówimy o problemach które spotykają nas najczęściej i o tym jak ich unikać. To nie jest wykład czy webinar. To rozmowa, w której przebieg może włączyć się każdy. W ramach Technicznej Kawy powstają transmisje na żywo, nagrania, podcasty. Warto być z nami! 🙂