Czego się dowiesz

Spis treści:


Power of Green przedstawia realizacje z wykorzystaniem włoskich pomp ciepła MAXA! Zobacz jak w akcji prezentują się te nowoczesne, ekologiczne urządzenia grzewcze!


Jurata

Pompy ciepła MAXA to urządzenia, które z powodzeniem można montować nie tylko w małych domkach jednorodzinnych, ale także w całych apartamentowcach! Tak było w przypadku tej Realizacji-Inspiracji. Zakończona instalacja kaskady 3 pomp ciepła włoskiej marki MAXA o łącznej mocy 48kW ogrzewająca apartamentowiec o powierzchni 1000m2. Dodatkowo pompy ciepła zaopatrują mieszkańców w ciepłą wodę użytkową za pośrednictwem dwóch 800-litrowych zbiorników. Całą instalacją zarządza prosty w obsłudze sterownik HI-T2.

Gdańsk

Jak uniknąć irytowania sąsiadów ciągłym dymem, spalinami? Zainstalować pompę ciepła! No dobrze, ale pompa ciepła generuje hałas, przecież takie brzęczenie jest nie do zniesienia! Dlatego pompy ciepła MAXA można stosować w dodatkowo wyciszonej wersji Super Silent! Na takie rozwiązanie zdecydował się klient w Gdańsku, którego dom szeregowy od niedawna ogrzewa pompa o mocy 8kW. Zastosowanie tego urządzenia jest przyjazne nie tylko dla środowiska i sąsiadów, ale także dobrze wpasowuje się w wygląd ogrodu!

Pompy ciepła MAXA

Power of Green jest dystrybutorem pomp ciepła i urządzeń klimatyzacyjnych firmy MAXA. Powstała ona w 1992 roku i od 1996 roku zajmuje się komfortem środowiska, projektowaniem i dystrybucją pomp ciepła i produktów do klimatyzacji. Jesteśmy dumni, że mamy jeden z najszerszych asortymentów i najwyższą jakość produktów na całym świecie, zwłaszcza dzięki naszym ciągłym badaniom i innowacjom, które prowadzą do  wprowadzania nowych produktów.


Twój komfort jest naszym priorytetem, gwarantujemy: najlepszą technologię i różnorodność rozwiązań. Pompy ciepła MAXA to ekonomiczne, inteligentne i elastyczne produkty zapewniające maksymalną oszczędność energii. Są to urządzenia, które możesz podłączyć do istniejących systemów. Mogą też być uzupełniane produktami innych marek lub stanowić całe kompletne rozwiązanie systemowe.

Wszystkie produkty, które tworzymy i wprowadzamy na rynek, muszą w związku z tym wnieść wartość dodaną dla użytkownika w postaci:

  • Elastyczności
  • Krótkiego czas zwrotu
  • Wysokiej wydajności
  • Innowacyjności, ale gwarantując jakość rozwiązań technicznych

Zastanawiasz się jakie są koszty instalacji pompy ciepła?