Czego się dowiesz

Spis treści:


Flamco Meibes to uznany producent wyposażenia kotłowni, a jednym z jego pierwszych i najbardziej rozpoznawalnych produktów są grupy pompowe. Przedstawiamy MeiFlow Top S – innowacyjną dystrybucję ciepła i chłodu!


O produkcie słów kilka

MeiFlow Top S to grupa pompowa odpowiednia do każdego typu projektu, ponieważ oferuje maksymalną możliwość konfiguracji. Jako połączenie między źródłem ciepła a odbiornikiem (grzejnik, ogrzewanie podłogowe, nagrzewnica, klimakonwektory), grupy pompowe są niezbędne do wydajnej dystrybucji mediów w budynkach. Produkt do obiegów grzewczych, a także chłodniczych jest dostępny w różnych wersjach dostosowanych do różnych aplikacji. Wyznacza nowe standardy pod względem funkcjonalności.

W przeciwieństwie do standardowej izolacji EPP, MeiFlow TopS wyróżnia się wysokiej jakości jednolitą strukturą powierzchni izolacji. Gwarantuje to większą szczelność i izolację komponentów grupy pompowej. W obecnych czasach już nie tylko parametry techniczne mają największe znaczenie. Klienci oczekują zarówno wysokiej jakości produktów, niezawodności jak i estetycznego wykonania instalacji. Stosując grupy pompowe od Flamco Meibes zyskujesz efektywną, energooszczędną oraz wysoce estetyczną kotłownię.

Co wyróżnia MeiFlow Top S?

  • Nowe standardy w zakresie projektowania i wydajności
  • Uniwersalny mieszacz 3-drogowy
  • Gniazdo czujnika w standardzie
  • Do zintegrowanego odczytu zużycia
  • Dla lepszej ochrony instalacji
  • Kompatybilny rozdzielacz
  • System rozdzielający
  • Szybkie i pewne podłączenie

Techniczna Kawa z Flamco-Meibes

Właśnie grupy pompowe były tematem naszego drugiego spotkania z Piotrem Obałą z Flamco Meibes w ramach Technicznej Kawy. Porozmawialiśmy o produkcie, możliwościach jakie tworzy, a przede wszystkim o problemach, jakie rozwiązuje! A jest tego na prawdę dużo… Mieliśmy także specjalnego gościa – dołączył do nas Stanisław Migas z Glob Energy!

A jak MeiFlow Top S wygląda w praktyce?

Stanisław Migas właśnie jest autorem filmu opisywanego na livie, który praktycznie i wprost wyjaśnia jak działa i jak dobrze wykorzystać i zamontować MeiFlow TopS! Dzięki niemu na własne oczy zobaczyliśmy jak grupy pompowe montuje prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie, a także jak efektywnie i efektownie skomponować skomplikowaną kotłownię na małej powierzchni. 🙂