Czego się dowiesz

Spis treści:


Wiedza teoretyczna, poznanie produktu, jego funkcji i zastosowania to jedno. Ale równie ważne, jeśli nie ważniejsze, to zobaczenie tego w praktyce, w akcji. Dlatego przedstawiamy materiały Grundfos na Youtube!


Scala 1 Twin – funkcja zestawu dwupompowego

Najnowszy film Grundfos na Youtube to ponad pięciominutowe podsumowanie funkcji zestawu dwupompowego, złożonego z dwóch urządzeń SCALA1. Na filmiku dowiesz się nie tylko dlaczego jest to możliwe, kiedy najlepiej sprawdzi się to rozwiązanie, ale także co to jest Grundfos Eye i jak sterować pompami za pomocą aplikacji Go Remote. Dużo wartościowych informacji z Laboratorium Grundfos!

SCALA1 zamiast tradycyjnego zestawu hydroforowego

Pozostajemy przy urządzeniu Grundfos SCALA1. Jak sprawdzi się ona w domu jednorodzinnym zamiast tradycyjnego zestawu hydroforowego? Praca pompy nie musi być głośna i taktowana! Zobacz jak wygląda ten kompaktowy hydrofor w największej możliwej wydajności. Na filmie przykład małej awarii, czy też nieoptymalnej pracy hydroforu, szybka diagnoza i sposób na łatwą poprawę wydajności urządzenia wraz z funkcją odpowietrzania!

Zastosowanie pomp w instalacji wody deszczowej

Film powstał we współpracy firm MPI oraz Grundfos. Jak sprawdzą się urządzenia Grundfos w instalacji wody deszczowej? Tym razem, oprócz pompy zasysającej SCALA1 pojawia się inny główny bohater – zatapialna pompa SBA. To właśnie pompa jest przecież sercem instalacji wody deszczowej, dlatego jej dobór i jakość często decyduje o pracy instalacji. Warto postawić na Grundfos! Z resztą posłuchajmy ekspertów, zarówno techniki pompowej, jak i instalacji wody deszczowej 🙂

Grundfos nie tylko na Youtube

Jako portal Czas Na Hydraulika mamy przyjemność współpracować z firmą Grundfos! 🙂 To marka, która od wielu lat znana jest jako producent pomp najwyższej jakości, który wyznacza standardy w swojej dziedzinie. Ich urządzenia odznaczają się dłużą żywotnością, wydajnością oraz nowoczesnym designem. Warto poznać Grundfos bliżej, korzystając na przykład z ich webinarów i szkoleń, które znajdziesz na Wallu Producenta, w przycisku poniżej.