Czego się dowiesz

Spis treści:


Zaczynając instalować pompy ciepła warto współpracować ze sprawdzoną marką, która pomoże w każdej sytuacji. Dlatego warto zacząć współpracę z Power of Green!


Ogłoszenie dla instalatorów

Instaluj z Power of Green! Power of Green szuka firm instalacyjnych na terenie całej Polski, które chcą rozpocząć współpracę w dziedzinie pomp ciepła! To ciekawa oferta dla wszystkich instalatorów – niezależnie od poziomu doświadczenia z PC. Power of Green zapewnia bowiem cały pakiet pomocy – od doboru, ofertowania przez całą ścieżkę obsługi klienta, aż do montażu i serwisu. Zostań autoryzowanym instalatorem pomp ciepła włoskiej marki MAXA!

Ogłoszenie o propozycji współpracy z Power of Green

Instaluj z Power of Green pompy ciepła MAXA

Power of Green jest dystrybutorem pomp ciepła, a także urządzeń klimatyzacyjnych firmy MAXA. Powstała ona w 1992 roku i od 1996 roku zajmuje się komfortem środowiska, projektowaniem i dystrybucją pomp ciepła i produktów do klimatyzacji. To jeden z najszerszych asortymentów i najwyższa jakość produktów na całym świecie, zwłaszcza dzięki ciągłym badaniom i innowacjom, które prowadzą do wprowadzania nowych produktów.

Priorytetem jest komfort, zagwarantowany przez najlepszą technologię i różnorodność rozwiązań. Pompy ciepła MAXA to ekonomiczne, inteligentne i elastyczne produkty zapewniające maksymalną oszczędność energii. Są to urządzenia, które można łatwo podłączyć do istniejących systemów. Mogą też być uzupełniane produktami innych marek lub stanowić całe, kompletne rozwiązanie systemowe.

Realizacja w Gdyni

Warto poznać urządzenia, które się instaluje – obejrzeć realizacje z ich wykorzystaniem i zainspirować się. Dlatego prezentujemy taką realizację-inspirację Power of Green z wykorzystaniem urządzeń marki MAXA. Pompa ciepła o mocy 18 kW ogrzewa piętrowy 300m budynek w Gdyni. Pompy ciepła MAXA dają szerokie możliwości wyboru sposobu sterowania.

Realizacja w Tarnowskich Górach

Czy można wykorzystać najnowsze urządzenia grzewcze w starych kamienicach? Oczywiście! Kaskada dwóch 18 kW pomp ciepła bardzo dobrze radzi sobie z ogrzaniem starej, zmodernizowanej kamienicy na Śląsku. Instalacją zarządza sterownik HI-T2.

Zastanawiasz się jakie są koszty instalacji pompy ciepła?